120TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Kadıköy / İstanbul
Tur Programı
Türkçe
Rehber
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Taşıt / Vasıta
Var
Kampanyalar
-
Seyahat Sigortası
Var

                                                                           GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER

Hareket Yerleri ve Saatleri    ;
06.30 İncirli Alfemo Mağazası Önü
06.45 Mecidiyeköy Doğtaş Mağazası Önü
07.15 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

Sabah yukarıda belirlenen noktalardan siz değerli konuklarımızla buluşarak Yedigöller bölgesine hareket ediyoruz. Yeni açan bahar dalları eşliğinde inanılmaz bir manzaraya sahip olan Nazlı Göl, Sazlı Göl, Derin Göl, Serin Göl, İnce Göl, Büyük Göl ve Küçük Göl ve Pisagor Ağacını görüyoruz. Şelale Kenarında Eşsiz doğa manzaralarının fotoğraflarını aldıktan sonra Gülen Kayalardan geçerek Yediler Çeşmesinin suyunu içerek dileklerimizi diliyoruz. Öğle yemeğimizi Büyük Göl kenarında aldıktan sonra serbest fotoğraf çekme molası veriyoruz. Mola bitiminde Bolu merkeze doğru hareket ediyoruz. Hendek, Adapazarı, İzmit, istikametinden akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ     : 120 .- TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lux  araçlar ile ulaşım ,
Maşukiye’de Sabah Kahvaltısı,
Öğlen Ekmek arası Köfte veya Sucuk,İçecek
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
Rehberlik Hizmetleri,
Milli Park Girişi
Araç  içerisindeki yapılan ikramlar,

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Extra harcamalar,

DETAYLAR
Gezi Süresi 1 gündür otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Paytur Turizm’in  sorumluluğu yoktur.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

 

BU PROGRAM İÇERİĞİ TAMAMEN PAYTUR TURİZM TARAFINDAN DÜZENLENMİŞ OLUP, İZİNSİZ KULLANILMASI KESİNLİKLE  YASAKTIR. TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.