1.910TL
3.820TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Fethiye / Muğla
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Yok
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Myfriendoo.com olarak Ölüdeniz'de bulunan acentamız ile Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Etkinliği başta olmak üzere Ölüdeniz Turları ve Tekne Turlarımız bulunmaktadır. Ayrıca aktivitelerden oluşan ve konaklama dahil tatil paketi satışımız da vardır.
Daha Fazlası
https://myfriendoo.com
Cep
0 (552) 281-9843
İş
0 (552) 282-9843
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 7 gece 8 Gün konaklamalı paket tatilimizde size ilk gün dinlenme ile başlayan tatilinizde Ölüdeniz’in keyfini çıkarabilirsiniz. İkinci güne Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisi, mavi mağara, Aya Nicole Adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. Üçüncü gün Ölüdeniz ve çevre yerleşim yerlerini bireysel olarak gezmek için süreniz olacaktır. Dördüncü günde karetta karetta kaplumbağalarının yaşam alanlarından birisi olan Dalyan‘da yapılacak tur ile muhteşem doğanın keyfini güzel bir öğle yemeği ile gezi fırsatı sunuyoruz. Beşinci günde dinlenmeniz için serbest bir gün veriyoruz. Altıncı gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Yedinci gün tekrar serbest gün ve son gün ise Ölüdeniz’in simgesi olan Yamaç Paraşütü Etkinliği ile tatilinizi Ölüdeniz manzarasını gökyüzünden izleyerek güzel bir şekilde bitirme fırsatı veriyoruz.

Ayrıca çiftlere özel mehtap turu açık büfe akşam yemeği hediyemizdir.

1. Gün Dinlenme
2. Gün Tekne Turu (Öğlen Yemeği Dahil)
3. Gün Ölüdeniz Gezisi (Bağımsız Gezi)
4. Gün Dalyan Turu (Öğlen Yemeği Dahil)
5. Gün Dinlenme
6. Gün Jeep Safari (Öğlen Yemeği Dahil)
7. Gün Dinlenme
8. Gün Yamaç Paraşütü

Erken rezervasyon için en kısa sürede iletişime geçiniz. Fiyatlar erken rezervasyon için geçerlidir.01/01/2019-02/02/2019 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
Rezervasyon@Myfriendoo.com mail adresinden veya +90 (552) 282 9843 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.