150TL
200TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Nevşehir
Oda Sayısı
3
Restorant
Var
Açık Büfe
Evet
Klima
Var
Banyo / Duş
Var
Wifi
Var
Uydu
Var
Oda Servisi
Var
Masaj
Yok
Konum
UÇHİSAR
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
AgamiTour Agency Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.Faaliyetlerimiz arasında; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel hizmetleri, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti ve uçak bileti satışları bulunmaktadır. Şirket Amacı; Kaliteli ve dürüst hizmet için mutlak müşteri memnuniyetidir.Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Vizyonumuz;”Tur deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, turizm dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider Seyahat Acentası olmak.” Şirket Değerlerimiz; – Yenilikçi – Adil – Pozitif – Müşteri Odaklı – Tutkulu Çalışma Prensiplerimiz; Kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırız, Gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız, Kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve ahlaki değerler çerçevesinde yürütürüz, Maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırız, Rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyiz, Hızlı hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederiz, Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz.
Daha Fazlası
www.agamitour.com
Cep
5 (323) 330-7338
İş
0 (384) 219-2939
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Uçhisar  Evimiz 

iso_misafir_evi_genel3
Uçhisar Evi
(Eviniz) de 3 adet  oda , 1   salon , 2  mutfak ,1  adet  cam  teras  2  adet  cam  balkondan oluşan butik bir evdir.
Tamamen   “Nevşehir Taşı”‘ndan   yapılmıştır. Islak  zeminler hariç bütün zeminler ve tavan ahşap döşemedir. İç ve dış cepheler  taştan yapılmış olup, iç yüzeylerde sıva ve boya kullanılmamıştır. 3 metre  oda yüksekliğine sahip olan evimizin kendisine ait bahçesi olup, misafirlerimizin kullanımına açıktır. Özellikle uzun süreli konaklamalarda bahçe ve mutfak misafirlerimiz tarafından serbestçe kullanılabilir.

Misafir Evinin Doğusunda Erciyes Dağı ve Güvercinlik Vadisi , Kuzeyinde Uçhisar Kalesi bulunmaktadır. İlginç yeryüzü şekilleriyle binlerce yıldan beri bir çok medeniyetin merkezi olmuş dünya harikası Kapadokya misafirlerini her zaman büyülemiştir. Kapadokya’da bulunmak bir ayrıcalıktır.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.