Transferler

Toplam 42 kayıttan 1-12 arası gösteriliyor
Toplam 42 kayıttan 1-12 arası gösteriliyor

Transferler;

Havalimanı transfer, Özel günler, davetler, düğünler ya da organizasyonlar için şoförlü araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Büyük araç yada küçük binek araçlarla farklı seçenekler sunup misafirlerimize en uygun ve ekonomik seçeneği sunma çabası içerisinde olanların doğru adresi www.tur.net. Misafirlerimizi en az 15 dakika önce karşılayacağımız adreste isimleri yazılı şekilde personelimiz bekler  bulunacaktır. Aynı şekilde dönüşlerinde belirtilen adres'te  ve belirtilen saat'e  15 dakika kala  personelimiz hazır bekleyeceğinden en ufak endişe duymamanız için personelimiz verdiğiniz adrese 15 dakika önce gelip sizi bilgilendirecektir. Bu tür hizmeti veren firmaların buluşma noktası olan intersitemiz sizelere bir çok seçeneği sunmaktadır.

Platfomumuzda bulunan şirket ve firmalardan bazılarının hizmetleri; şirketimiz siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaç. İstek yada ayrıcalıkları sizlere yaşatmak için bütün çalışmalarını tamamlamış ve faliyetlerine devam etmektetir. ihtiyaç derken misafirimiz olacak kişiler kalabalık aile olduğu taktirde veya tatilini sadece deniz ve güneş olarak belirlemişse otelden dışarı çıkmadan tatilini tamamlamak istiyorsa tranfer önemli bir seçenek olur. İstek derken transfer iseyen misafirlerimiz geldiği bölgede görmek istediği yerler varsa gerek otelde kalırken gerek otelden birkaç saat önce ayrılarak belirlediği yer veya yerleri gezeceği şekilde proğram yapıp tatilini tamamlamasını sağlamak. Ayrıcalık derken her aracımızın vip olmasından dolayı konfer standart hali bütün misafirlerimizin memnuniyetine tanık oluyoruz. Ayrıcalık misafirlerimizin aracı tatil süresince devamlı kendisine tahsis edilmesini sağlayabiliriz.

Binek Araç, Minibüs, Otobüs, Lüks Araç ve Vip araçların günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hizmetini daimi ve kusursuz olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Şöförlü olarak kiralamak istediğiniz aracın marka model  ve süresini bizden talep etmeniz doğrultusunda aracın size en uygun ve kusursuz şekilde hizmet etmesini sağlayan firmalar. Kiralamak istediğiniz aracı yoğun geçeceğini düşündüğünüz bir gün yada hafta için talep edebilir sürekli kullanımını düşünüp aylık yada yıllık olarak da şöförlü araç kiralama hizmetini sitemizde bulunan firmalardan karşılayabilirsiniz. Şoförlü araç kiralamada sizin sadece işinize konsantre olmanızı sağlamakla beraber; yoğun trafik, park sorunlarını size yaşatmadan konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlamaktayız.

Bir veya birden fazla misafirin, aracı paylaşarak yaptığı transfer ekonomik transfer olarak adlandırılıyor. Özel transferde araç, kişi sayınıza göre sadece size tahsis ediliyor. Ekonomik transfer özel transfere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Her iki seçenekte de araç garantisi verilmiyor.

Aklınıza yatan araç ve fiyatlandırmaları arasında tercih yaparken firmalar hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını okumak, karar vermenizi kolaylaştıracaktır.