Tekne Turları

Toplam 19 kayıttan 1-12 arası gösteriliyor
Toplam 19 kayıttan 1-12 arası gösteriliyor

TEKNE TURLARI;

Türkiye'nin sahil şehirlerinin bir çoğunda tekne turları yapılmakta. Özellikle Akdeniz bölgesi ve Ege bölgesinde tekne turları yaygınlaşmıştır. Deniz ve kumun tadını çıkaran tatilcilerin tekne turu yapmadan tatilini sonladırması ise tatillerinin yarım kalmış sayılır, tekne turu yapan firmalar özellikle Antalya ve Muğla bölgesinde araçlarla gidemiyeceğiniz koylara sizleri götürmekte, bu koyların bazıları tatlı su ile birleşme noktaları olmakta ve bu karışımda deniz'e girmenin keyfini karçırmamınız gerektiğine inanmaktayız. Tekne turları genellikle yemekli organizasyonlar ile hizmet verilmekte menü de bir çok seçenek bulunmakta.

Tekne turlarını ülkemize gelen turistlerin yoğun ilgisini çekmekte ve talepte yüksek olmakta, tekne turlarına katıldığınzda bir çok ülkeden insanların olduğu göreceksiniz. Tekne turu ülkemiz insanı ve turistlerin vazgeçilmezi olması bu sektörün oldukça fazla gelişmesine neden olmuştur. Tekne turu yapmak isteyenlerin sabah erken kalkıp hazırlanması gerekmekte. Genellikle sabah 9.30 da başlar ve ikindin üsttü 17.00 gibi bitmektedir.

Tekne turu hizmeti sunan firmaların www.tur.net üzerinden hizmetlerini tanıtabileceğini ve bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabileceğini belirtiriz. Tatilcilerin sık kullnadığı Tur net sitesi bir çok aktivetiye sunmakla birlikte Ülkemiz genelinde hizmet veren tekne turu düzenleyen firmaların odak noktası olmayı başarmış platformdur.

Tekne turları ülkemizin bazı şehirlerinde ise 2-3 saatlik tekne turları olarak düzenlenmktedir. Bunlardan bazıları İstanbul'da boğaz turu, İskederun'da sahil turu olarak hizmet vermekteler. Bir başka tekne turu ise ülkemizin değişik yerlerinde bulunan nehir turları olarak hizmet verilmekte. Balık avı turları hizmetleri sunan firmalar, ülkemize bir çok seçenek sumaktalar. Bu hizmetlerin hepsinin bir arada tanıtıldığı www.tur.net sizler için inanılmaz bir sistem kurmuştur.