1.993TL
3.986TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Fethiye / Muğla
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Yok
Rehber
Yok
Seyahat Sigortası
Yok
Restorant
Yok
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Myfriendoo.com olarak Ölüdeniz'de bulunan acentamız ile Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Etkinliği başta olmak üzere Ölüdeniz Turları ve Tekne Turlarımız bulunmaktadır. Ayrıca aktivitelerden oluşan ve konaklama dahil tatil paketi satışımız da vardır.
Daha Fazlası
https://myfriendoo.com
Cep
0 (552) 281-9843
İş
0 (552) 282-9843
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Mavi Ölüdeniz otelde kahvaltı dahil 6 gece konaklamalı paket tatilimizde güne Tekne Turu ile başlayıp Ölüdeniz’in eşsiz koylarını tekne turu esnasında kelebekler vadisi, mavi mağara, aya Nicole, adası gibi turkuaz mavisi koyları geziyorsunuz. İkinci gün jeep safari turuyla doğal güzellikleri jeep konvoyu eşliğinde gezerek çamur banyosu, Saklıkent, Tlos antik şehri diye devam ediyor. Üçüncü günü  sizi Ölüdeniz’in doğal güzelliklerini görmeniz için tüplü dalış aktivitesini yaptırarak Ölüdeniz’e birde su altından bakmanızı sağlıyoruz. Dördüncü gün Atv turu ile güzel bir doğa gezisi aktivitesi yaptırarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Beşinci günde sizlere Ölüdeniz Plajında romantik bir akşam yemeği ve fasıl eşliğinde bir eğlence daha sonrasında da gece yarısına kadar dans etkinliğimiz ile beşinci gün sona eriyor. At turu etkinliğimiz ile Kayaköy antik kentinde ve çam ağaçlarıyla dolu patika yollarında at binme keyfini bizimle yaşayın. Son gün ise Ölüdeniz’in simgesi olan Yamaç Paraşütü Etkinliği ile tatilinizi Ölüdeniz manzarasını gökyüzünden izleyerek güzel bir şekilde bitirme fırsatı veriyoruz.

1. Gün Tekne Turu
2. Gün Jeep Safari
3. Gün Tüplü Dalış
4. Gün Atv Turu
5. Gün Mehtap Turu
6. Gün At Turu
7. Gün Yamaç Paraşütü

Erken rezervasyon için en kısa sürede iletişime geçiniz. Fiyatlar erken rezervasyon için geçerlidir.01/01/2019-02/02/2019 tarihleri arasında yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
Rezervasyon@Myfriendoo.com mail adresinden veya +90 (552) 282 9843 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.