249TL
311TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Beykoz / İstanbul
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
9 TAKSİT İMKANI

1. Gün KARTEPE-MAŞUKİYE-SAPANCA
06:00  Doğtaş Mobilya önü , 06:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü , 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü , 07:15 Kartal Yemek Center Önü , 07: 45 Çayırova Mc Donald’s Önü 08:15 İzmit Asya Otel karşısı halkevi durağında siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra araç içi ikramlar eşliğinde il gezi noktamız olan Sapanca’ ya doğru hareket ediyoruz. Burada ilk olarak ekstra olarak alacağımız sabah kahvaltısının ardından Sapanca gölüne hareket ediyoruz. Göl kenarında verilecek serbest zamanda isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip Sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilirler. Sapanca gezimiz sonrası Kartepe ‘ye doğru hareket ediyoruz . Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilirler. Burada molamızın ardından aşıklar diyarı Maşukiye ‘ye  doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Doğanın tüm güzelliklerini bir arada yansıtan Maşukiye`de yeşil ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz. Doğa harikası Maşukiye gezimizin ardından akşam yemeği  ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz .

 

Sabah Kahvaltısı: Sabah Sapanca ‘da bulunan restoranda ekstra olarak alınacaktır

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest zaman olarak alınacaktır

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Ramada Plaza İzmit ya da İzmit  Hilton By Hampton Otel

Rota: İstanbul – Sapanca – Kartepe – Maşukiye – İzmit 199 Km

 


2. Gün ABANT GÖLÜ-GÖYNÜK-MUDURNU-BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI-ARMUTÇULAR KONAĞI
Sabah kahvaltısı sonrasında  otelimizden hareket. Göynük'e hareket ediyoruz. Akşemsettin'in yöresi Göynük'te, ilk olarak Gazi Süleyman Paşa Hamamı ve Camii, Akşemsettin Türbesi'ni geziyoruz. Daha sonra şehri panoramik olarak göreceğimiz Zafer Kulesi'ne çıkıyoruz. Burada Göynük hakkında genel bilgi alıp, bol bol fotoğraf çektikten sonra Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlı ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışarıdan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarda serbest zaman olarak alınacaktır

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda mola tesisinde ekstra olarak alınacaktır

Konaklama: Dönüş günü bu gece otel konaklaması yoktur

Rota: İzmit – Mudurnu – Göynük – Abant – İstanbul 520 Km

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Seçilen otelde 1 gece konaklama

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)

* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

* Otobüs İçi İkramları

* Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Milli park girişleri


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltı

*Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği

*Tüm Öğle Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar


AÇIKLAMALAR
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.


İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 20 TL’dir. 


KULLANILACAK OLAN ARAÇLAR
Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır.           

 

27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

27 kişiye kadar lüks  Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.