Safari

SAFARİ;

Döndükçe yeşile, kaldıkça doğa ile baş başa rahatlıyor insan. Her gün aynı tecrübe hali ile sıkışan insanlar, yoruluyorlar kentlerin griliği içinde…
Her sabaha koşmak için uyanan bizler ve siz, şehrin yeni insanlar ve bu yeni haller daha fazla özlem duymamıza sebep oluyor doğanın kollarına. Bir ağacın gölgesinde dinlenmeyi, zorlanmayı belki, çamurun içinde saplanıp kalmayı özler mi? Özler çünkü insanın doğasına dönüş halinden izler var. Makinenin doğada verdiği mücadele, aletin doğanın gücü altında inlemesi rahatlatıyor hepimizi.
Doğa kampları ya da safari turları ile bile isteye gidiyoruz zorluğa. Çünkü kendini doğal şartlarla zorlamak en gerçekçi hisleri tatmanıza sebep oluyor.

Türkiye’nin her köşesi cennet, doğa sporlarına uygun bölgelerini keşfediyoruz böylelikle. Tadına varıyoruz bir batan bir akşam güneşinin, bir sincabın yağmurdan kaçışını tecrübe ediyoruz.
İşte, şimdi ve burada listelenmiş Turlar ile doğayı hissetmenize yardımcı olacak onlarca iyi insan ve firma listelenmiş durumda….

Her nerede olmak istiyorsanız, olabilecek en iyi şartlarda orada olmanız için size yardımcı olmaya hazırlar ve sizlerle irtibata geçmek için bekliyorlar.
Gücü ve doğayı derinliklerde hissedebileceğiniz bir Jeep Safari Turu ya da ATV ile doğanın zorlu yollarını arşınlamak. Kaçışınızı, bir hafta sonunu değerlendirmenin hangi halini istiyorsanız size yardımcı olmak için buradayız.
Yeşile ve toprak kokusuna doyacağız Doğa Kampları ya da kendinizi bir Survivor gibi hissedeceğiniz Safari turları…. Hepsi ve daha fazlası için bulunduğunuz kategoriyi iyi inceleyin.