Restaurant / Cafe

RESTAURANT / CAFE;


Yemek sadece karnımızı doyurmaya yarayan bir araç değil aynı zamanda bir hobi, bir zevk meselesidir. Konu Türk mutfağına gelince deyim yerindeyse akan sular durur. Zeytinyağlılardan çorbalarına, hamur işlerinden tatlılarına kadar her lezzeti sizi ayrı bir diyara, ayrı bir maceraya götürür. Osmanlı yemek kültürünü devralan ve yaşatan aynı zamanda Balkan ve Ortadoğu mutfaklarıyla da kaynaşan, Akdeniz esintilerine sahip son derece zengin bir mutfaktır. Dünya üzerinde çok az sayıda mutfak böyle bir kültürel zenginliğe ve çeşitliliğe sahiptir. Yabancıların dahi kolayca uyum sağladığı ve son derece beğendiği bir mutfaktır Türk mutfağı.
 
Türk mutfağının önde gelen temsilcisi bir restoran olmak da bu lezzetleri doğru yerlerde yemek, keşfetmek de bir hayli zordur. Hangi restoranda ne çeşit yemekler bulunur, o akşamın spesiyali nedir bunları bilmeden nerede yemek yiyeceğinize karar vermek adeta bir işkence haline gelir. Restoranlar içinse kendilerine ulaşmak isteyen potansiyel müşterilere neler sunduklarını göstermek, gerekli reklamı yapmak bir hayli zor ve maliyetlidir. Bunun için yardım almak her zaman yapılacak en doğru şeylerden biridir. Biz Türk mutfağını en iyi şekilde temsil ediyoruz diyen restoranlarla ve Türk mutfağını doğru yerde yemek isteyen herkesi birleştirmek özellik de tatil zamanlarında çok büyük bir öneme sahiptir.
 
Biz tur net ailesi olarak restoranınız için sitemizde kendinize ait bir sayfa oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken üye olmak ve bilgilerinizi doldurmaktır. Son derece kolay olan bu adımların ardından sayfanıza sahip olacaksınız. Sayfanızın kontrolü tamamen sizin elinizde olacaktır. Telefon numaranız, mail adresiniz, adresiniz gibi iletişim bilgilerinize yer verebileceğiniz bu sayfa sayesinde müşterilerinizle ortak bir platformda buluşmuş olacaksınız. Müşteriler fiyat taraması yapabilirler ve size iletişim bilgileriniz vasıtasıyla ulaşabilirler. Bu platform ile reklamınızı yaparken aynı zamanda da potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçme, onlara menü, fiyat bilgisi, konum bilgileri gibi konularda bilgi verme fırsatı yakalamış olursunuz.
 
Bu tatilde nerede ne yenir ne kadara yenir gibi sorularla mücadele eden siz müşterilerimiz için www.turlar.net olarak bir çok restoranı inceleme fırsatı sunuyoruz. Geniş içerik havuzumuzdaki restoranlara göz atarak fiyat seçeneklerini karşılaştırabilir, restoranların konumlarına göre size en yakın restoranı tercih edebilir, menü ve içerikleri inceleyerek bu akşam nerede yiyeceğinize karar verebilirsiniz.
 
Siz değerli müşterilerimizi ve restoranları bir araya getirmeyi amaçlayan bu platform sayesinde restoranlar kendi reklamlarını yapma, seslerini duyurma, lezzetli yemeklerini müşterilerin beğenisine sunma şansı elde ederken müşteriler ise nerede yemek yemek istedikleriyle ilgili şüphelerinden kurtulup kendileri için en uygun restoranı bulma imkanına kavuşurlar. Müşteriler menü içeriklerini gözden geçirip yemek istedikleri her şeyin o restoranda bulunduğundan emin olurlar ve kendileri için uygun fiyat aralığında gördükleri restorandan rezervasyon yaptırabilirler böylece sürprizlerle karşılaşmamış olurlar. Restaurant sahipleri ise önceden rezervasyonlu müşterileri için hazırlıklı olur ve geniş bir kitleye adını duyurmuş olur.
 
Her iki taraf için de son derece yararlı olan bu platforma siz de dahil olarak müşteri ve restoranları bir birleriyle buluşturmamıza destek olabilirsiniz. Restoran veya Cafe olarak şimdi kendinize ait sayfanızı oluşturun.Müşterilerimiz şimdi kayıtlı restoranlarımızdan istediğinizi seçin.