549€
1.098€
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Zeytinburnu / İstanbul
Gidiş / Geliş
5.7.2016 - 8.7.2016
Tur Programı
3 GECE 4 GÜN
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Vergileri
-
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Şeker Bayramı
     AMSTERDAM
Onur Havayolları ile
   05 Temmuz 2016 Hareket… 3 Gece

1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM
Atatürk havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile 11:15’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:55’ de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam gece turuna (15 Euro) katılabilirler.  Geceleme otelinizde.

2.Gün AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Yel değirmeni turu (55 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3.Gün AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge & Brüksel turuna (90 Euro) yada Hollanda Trio & Outlet turuna (90 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını, Brüksel turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumunu panoramik olarak görme fırsatı bulacaksınız. Outlet turunda; aralarında ikon haline gelmiş birçok markannda bulunduğu 150 den fazla mağaza seçeneği ile dünyanın en iyi outletlerinden birinde alışveriş yapma imkanı bulacak, daha sonrasında Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

4.Gün AMSTERDAM – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Onur  Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı uçuşu ile 14.55’de İstanbul’a uçuş saat 19.25’de varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
— Havalimanı vergileri 
— Onur Havayolları ile  İstanbul – Amsterdam – İstanbul parkurunda uçak bileti, 
— Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
— Alan/otel/alan transferleri,
— Panoramik Amsterdam şehir turu 
— Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
— Otel vergileri
— Turist Şehir vergileri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
— Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),
— Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)
— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
— Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
— Müze ve ören yerleri girişleri,
— Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı) 
 
Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.