Paramotorlar

PARAMOTOR;

Yaşadığınız, hayatınıza dair iyi-kötü ne varsa ev sahipliği yapan kara parçasına bir de yukarıdan bakın…
Uçmak, özgürlüğün simgesi ve insanoğlunun hayal. Trafikten, stresten ya da korkularımızdan uçarak uzaklaşabildiğimizi düşünce bile heyecanlanıyor insan.
İnsanlığın uçma hayalini gerçekleştirme süreci çok yol aldı. Farklı şekillerde gerçekleştirildi düşler ve artık spor aktiviteleri olarak dahi hayatımızda yer alıyor düşlerin sonuçları….

Bunların en yeni, keyifli ve güvenli hallerinden biri Paramotorlar ( Motorlu Yamaç Paraşütü) ile yeni bir deneyim yaşamaya hazır mısınız?
Basit, kolay ve ucuz bir hava aracı olan Paramotorlar ile uygun uçuş bölgelerin harika uçuş deneyimleri yaşayabilir ve bu anları kayıt edebilirsiniz.
Gerekli şartlar gözetildiğinde ve işinin ehli bir pilot tarafından yönetildiğinde dünyanın en az riskli ancak en keyifli zamanlarımı yaşamanız mümkün.
Motorlu yamaç paraşütü (Paramotor) birçok farklı amaç dâhilinde kullanılmaktadır. Tekil ya da grup uçuşu, resim ve video kayıtları, reklam çekimleri ve nevi hobi uçuşları için tercih edilmektedir.
Eğitimi ve kullanımının kolaylığı sebebi ile yaygın olarak kullanılmaktadır bu tarz aktivitileri www.tur.net'te bulabilirsiniz. Öyle ki kış aylarını başında sosyal medya üzerinden çok paylaşılan;  Bursa’da bir macera-severin Paramator ile kayması  yaratıcılığın ve farklı kullanımın en güzel örneğidir.

Bireysel bir havacılık sporu olması sebebi ile herkesin kendine özel deneyim alanları yaratması mümkün olan bir aktivite alanı. Bu kategori altında yer alan ilanlar üzerinden siz de bu farklı sporu deneyebilir, gökyüzüne kolay, hızlı ve uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.