399TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Karşıyaka / İzmir
Gidiş / Geliş
İZMİR
Tur Programı
LİKYA TURU
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-

HER HAFTA SONU LİKYA TURU - 399 TL.
Bilgi ve Rezervasyon için;
MSN TURİZM - KARŞIYAKA
0850 205 1525 -0534 563 9351
karsiyaka@msnturizm.com.tr
LİKYA TURU
HER CUMA GİDİŞ-PAZAR DÖNÜŞ
Likya Turu (1. Gün) :
09.00 Karşıyaka İskele, 09.30 Hatay Üçyol dan yolcularımızı aldıktan sonra, İzmir Çıkışlı Likya Turu için Aydın Muğla güzergahını kullanarak turumuzu gerçekleştirecek olduğumuzu bölgeye ulaşıyoruz. Likya turumuz için ilk durağımız olan 800 yıllık gövdesinden yer altı suyu çıkan Pınarbaşı Restoranda soğuk ayranlarımızı yudumluyoruz. Ardından yine Likya bölgesinin başlangıç noktasında bulunan ve Güzel Köylü dizisi ile meşhur olan Bozüyük köyünde çaylarımızı yudumladıktan sonra Likya turumuzun sıradaki durağı olan Gökova’ya doğru hareket ediyoruz. Gökova’da muhteşem manzarası ile Azmak Tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Azmak tekne turumuzu tamamladıktan sonra Fethiye’ye doğru hareket ediyoruz. Fethiye bölgesine ulaştığımızda kanyonları ile meşhur olan Saklıkent’te kanyonlar arasındaki buz gibi sulardaki gezimizi tamamlıyoruz. Saklıkent gezimiz sonrasında serinlemek için kanyon kenarında ki kafelerde serbest zaman veriyoruz. Ardından Likya turumuzun ilk geceki konaklaması için otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Likya Turu (2. Gün) :
Sabah otelde alınan kahvatı ardınan Likya turu bölgesinin sembollerinden 12 Adalar olarak bilinin tekne turu için otelimizden ayrılıyoruz.Likya turunun başkenti olan Fethiye limandan gün boyunca vakit geçireceğimiz teknemize biniyoruz.Teknemizde, yassıca ada , tersane adası , akvaryum plajı , göcek adası, kızıl ada olmak üzere bol bol yüzme molalarına sahip olacağız.Öğle yemeğimiz teknemizde alıyoruz.Ayrıca teknemizde gün boyunca müzik ve dans showları sizlerle birlikte olacaktır.Likyanın başkenti Fethiye tekne turumuz ardında otelimize geri dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Likya Turu (3. Gün) :
Sabah otelde aldığımız kahvaltı ardından Likya turu başkenti Fethiye bölgesine veda ediyoruz.Turumuzun son durak noktası olan bir dönem Likyanın önemli ticaret merkezi olan Dalyan ‘ a doğru hareket ediyoruz. Dalyan ‘ da bizleri bekleyen teknemize binerek muhteşem Likya medeniyetlerinden kalma mezar kalıntıları manzarası eşliğinde sazlıkların oluşturduğğu kanallar arasında öncelikle bir krater gölü olan köyceğiz gölüne doğru yola çıkıyoruz.Köyceğiz gölündeki serbest zaman ve yüzme molası ardından öğle yemeği için sazlıkların arasında bulunan eşsiz manzarası ile öğle yemeğimizi alıyoruz.Ardından yine eşsiz manzarası ile sazlık kanalları arasından Kaunos Antik şehrinin karşısında teknemizde infomuzu alıyoruz.Daha sonra yine teknemiz ile Likya ticaret merkezi haline gelmiş ve şuanda Dünya miras listesinde bulunan ve koruma altındaki Caretta Caretaların yetiştiği İztuzu plajına geliyoruz.Burada verilen serbest zaman ve yüzme molası ardında programımızı tamlayarak aracımıza geri dönüyoruz.Son olarak bir zamanlar türkülere konu olmuş Belen Kahvesinde akşam çaylarımızı yudumladıktan sonra, Çine, Aydın güzergahını kullanarak Likya Turumuzu tamamlayarak İzmir’e ulaşıyoruz.Siz değerli misafirlerimize bir başka MSN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
• Lüks Otobüsler ile Ulaşım
• 2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması
• Araç İçi İkramlar
• Öğle Yemekleri
• Azmak Tekne Turu
• Dalyan Tekne Turu
• 12 Adalar Tekne Turu
• Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
• Zorunlu Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
• Otelde ve Tekne turlarında alınan içecekler
• Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
• İlk gün sabah kahvaltısı
• Son gün akşam yemeği
İki Kişilik Odada İki Kişilik Odada 0–6Yaş 7-12Yaş
Kişi Başı Tek Kişi
Nakit 399,00 TL 549,00 TL Ücretsiz 199,00 TL
TEKÇEKİ 405,00 TL 560,00 TL ÜCRETSİZ 200,00 TL
2 Taksit 415,00 TL 572,00 TL ÜCRETSİZ 207,00 TL
3 Taksit 419,00 TL 577,00 TL ÜCRETSİZ 209,00 TL
6 Taksit 425,00 TL 585,00 TL ÜCRETSİZ 212,00 TL
9 Taksit 432,00 TL 595,00 TL ÜCRETSİZ 216,00 TL

Video bulunmamaktadır.