429TL
539TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Beykoz / İstanbul
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
9 TAKSİT İMKANI

1. Gün GECE YOLCULUĞU
21:00 Bakırköy Doğtaş Mobilya Önü 22:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı 22:50Kartal Köprüsü Altı 23:10 Çayırova Mc Donald’s


2. Gün Pamukkale - Hierapolis - Kızılsu - Meryemana
Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale travertenlerine ulaşıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hâkim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz.Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani CİN DELİĞİni görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan HİERAPOLİS TİYATROSUnu ziyaret ediyoruz. Buradaki anlatımlarımızdan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binası, fotoğraf molası vererek anlatım yapacağımız yerler arasında. Daha sonrasında şehir surları dışında kalan hamam binası ve Anadolu nun en büyük nekropolünü ziyaret ediyoruz. Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz.Yapılan anlatımlar ardından Pamukkale den Selçuk’a hareket ederek Bülbül dağı eteklerinde bulunan hristiyanlarcada kutsal haç merkesi noktalarından biri olan Meryem Ana Evini ziyaret ediyoruz. Burdan hareketle Kuşadası’nda bulunan otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Sabah dinlenme tesisinde ekstra olarak alınıyor

Öğle Yemeği: Bölge restorantlarında açık büfe menü olarak alınacak

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: 4* 5* Oteller

Mola Tesisleri: Bozuyuk Genç Ömür Tesisleri , Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri

Rota: İstanbul - İzmit - Pamukova, Kütahya, Afyon,Pamukkale / Toplam mesafe 833 KM

 


3. Gün EFES ANTİK KENTİ- İZMİR–ALSANCAK–KONAK MEYDANI–ALAÇATI-ÇEŞME-KUŞADASI
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Efes Antik kentine hareket ediyoruz. .Antik dönemde çok önemli bir liman şehri olan,şimdiye kadar yapılan kazılar neticesinde sadece %10’luk bölümü ortaya çıkarılabilen boluterium,odeon,kuretler caddesi domition tapınağı,latrina,hamam,celcius kütüphanesi ve tiyatro gibi yapıları rehberimizin anlatımı eşliğinde gezdikten sonra Çeşme ‘ ye doğru hareket ediyoruz . Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydandaserbest zamanın ardından Alaçatı'ya doğru hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Alaçatı gezimizin ardından İzmir’e doğru yol alıyoruz . Alsancak ve Kordon ‘u panaromik olarak gördükten sonra İzmir in meşhur Saat Kulesini ve Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunu atan GAZETECİ HASAN TAHSİN ANITI anıtını görmek için Konak Meydanına ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zaman ardından tekrar otobüsümüze binerek akşam yemeği ve konaklama için Kuşadası’nda bulunan otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir

Öğle Yemeği: Çeşme ‘de serbest zaman olarak verilecektir.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: 4* 5* OTELLER

Rota: Efes, İzmir, Kuşadası 179 Km


4. Gün KUŞADASI TEKNE TURU - ŞİRİNCE - DÖNÜŞ YOLU
Otelde alınacak olan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında otobüsümüzle hareket ederek Tekne Turumuz için Kuşadası Limana hareket ediyoruz.Teknemize binerek Baradan,Soğuksu ve Maydonoz koylarında yüzme molası veriyoruz.Tekne turunun ardından Şirince’ye hareket ediyoruz. Eski bir Rum köyü olan ve adını meyve şaraplarıyla duyurmuş ŞİRİNCE KÖYÜ ne varış. Burada verilen serbest zamanda Safranbolu evlerini anımsatan köy dokusunu gezerek şarap alış-verişi yapabilirsiniz. Şirince’den tekrar otobüsümüze binerek İstanbul’a doğru yola çıkıyor, gecenin ilerleyen saatlerine doğru İstanbul a ulaşıyor ve siz sayın misafirlerimizi bir başka aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir

Öğle Yemeği: Tavuk veya köfte + açık büfe salata + makarna + yemek esnasında alınan soft içecekler

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: DÖNÜŞ GÜNÜ BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR

Rota: Kuşadası, İzmir,İstanbul/ Toplam mesafe 765 KM

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* 4* 5* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)

* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

* Otobüs İçi İkramları

* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltı

*Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği

*Tüm Öğle Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*Müze kart – (Rezervasyon sırasında 50 TL karşılığında eklenebilir. Kültür ve Turizm bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)

*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*Tüm Özel Harcamalar


MÜZE KART
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 20 TL, tam Müzekart 50 TL ücret karşılığında alınabilir.

 


İNDİRİMLİ MÜZE KART
T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda 20 TL ücret karşılığında satın alabilirler

 

 


İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 20 TL’dir. 

 


KULLANILACAK OLAN ARAÇLAR
Turlar da kullanılacak olan araçlar katılım sayısına göre ayarlanmaktadır.            

27 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

27 kişiye kadar lüks  Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.


AÇIKLAMALAR
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.