270TL
300TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Çanakkale
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-

1 GECE KONAKLAMALI ÇANAKKALE TURU

1. GÜN.
GÜN KISITLAMASI OLMADAN, SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ GÜN SAAT 23.30’ DA ATAŞEHİR TRUVA SEYAHAT YAZANESİNDE BULUŞMA VE SAAT 23:59 İSTANBUL-ÇANAKKALE ARACIMIZLA ÇANAKKALE’YE HAREKET. KONFORLU BİR YOLCULUK SONRASI ÇANAKKALE’YE VARIŞ.

2. GÜN
ÇANAKKALE İSKELEDE UZMAN EKİBİMİZ TARAFINDAN KARŞILANDIKTAN SONRA ALACAĞIMIZ KAHVALTIYI TAKİBEN  SAAT 09:45 HAREKETLE Çanakkale-Kilitbahir hattını kullanarak Avrupa yakasına geçiyoruz. İlk durağımız Kurmay Yarbay Mustafa Kemal’in karargah noktası olan Bigalı Köyü. Rehberimizden bölge hakkında bilgimizi aldıktan sonra Köy müzesini ve Atatürk Evini ziyaret ediyoruz ve çay-kahve molası veriyoruz. Mola sonrası Büyük Anafartalar Köyüne devam ediyoruz Anafartalar Şehitliğini görerek Arıburnu yarlarına, Anzak Tören alanına gidiyoruz çıkarma sahilini yakından görüyoruz ve fotoğraf molası veriyoruz. Mola bitiminde Kanlısırt -Kırmızısırt üzerinden 57. Alay şehitliğine devam ediyor ve ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kuzey cephesindeki son durağımız savaşın kırılma anlarının yaşandığı Conkbayırı olacak. Yeni Zelanda Anıtı - Türk siperleri – Nazif ÇAKMAK Şehitliğini ziyaret sonrası öğle yemeğini almak üzere Alçıtepe Köyüne gidiyoruz.  Yemek sonrasında Çanakkale Şehitler Abidesini ve tören alanını ziyaretle gezimize devam ediyoruz. Morto Koyunu görerek Fransız Mezarlığına gidiyoruz. Fransız Anıtını ve mezar alanını fotoğraflayarak Yahya Çavuş Şehitliğine gitmek üzere yola çıkıyoruz. Ertuğrul Tabyası - Seddülbahir Kalesini görüyor şehitlik ziyareti sonrasında Seyit Onbaşı’nın görev aldığı Rumeli Mecidiye Tabyasını – Seyit Onbaşı Anıtına hareket ediyoruz. Rehberimizden Boğaz Muharebelerini dinliyoruz ziyaret ve fotoğraflama için serbest zaman veriyoruz. Zaman bitiminde Namazgah Tabyası, Kilitbahir Kalesi’ni görerek feribota gidiyoruz.
Çanakkale’ye varışımızı takiben otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi yedikten sonra dinlenme için serbest zaman .

3. GÜN
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası günü serbest zamanla geçiriyoruz ve akşam saat 19:00 da Truva Seyahat’e ait Çanakkale-İstanbul seferi ile İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Konforlu bir yolculuk sonrası İstanbul’a varıyoruz. Ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere  diyoruz.


TUR ÜCRETLERİ :KİŞİ BAŞI 270 TL

FİYATA DAHİL HİZMETLER
İSTANBUL-ÇANAKKALE-İSTANBUL ARASI TRUVA SEYAHAT İLE ULAŞIM.
YENİ TRUVA OTELDE TAM PANSİYON 1 GECE KONAKLAMA
TÜM GÜN PROFESYONEL REHBER EŞLİĞİNDE ÖĞLE YEMEKLİ ÇANAKKALE ŞEHİTLİK GEZİSİ.
ÇANAKKALE’YE VARIŞTA VERİLECEK KAHVALTI.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.