Karting / Pist

Aradığınız kriterlerde kayıt bulunmamaktadır.
Aradığınız kriterlerde kayıt bulunmamaktadır.

KARTİNG;

Karting Karting Pist: Tatil günlerinizde, arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte hızlı, maceracı ve de adrenalin dolu bir gün geçirmek istiyorsanız karting sporu tam size göre. İstediğiniz zaman istediğiniz kişilerle yarışlar yapabilir turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Gerçekten heyecan arayanlar, yarışmayı ve farklı tarz sporları sevenler için karting ideal bir spordur. Karting, motor sporlarının temelini oluşturmaktadır. 7 den 70 e her insanın yapabileceği bu spor dalı hem kolay olması hem de maliyetinin düşük olması nedeni ile hızla popülerleşmektedir.

Dünya’da en iyi yarışçıların karting' den geldiği unutulmaması gereken bir gerçektir. Sonuçta karting, otomobil sporunun hem alt yapısı hem de kilometre taşı olmaktadır. Evet, sizde farklı bir gün geçirmek istiyorsanız bu sporu tercih edebilirsiniz.

Şirketler ve özel Gruplar için Karting pistinde kendi arkadaş grubunuz ile turnuva düzenleyerek hız dünyasına adım atmaya ne dersiniz? www.tur.net olarak sitemizde, bulunduğunuz şehirlerde bulunan karting pistlerine çabucak erişebilir, bulunan karting pistleri hakkında detaylı bilgiler alıp, dilerseniz sitemiz üzerinden turnuvalarınız için karting pistleri ile iletişime geçebilir, fiyat alabilir, rezervasyon yaptırabilir, gerekli bulunan ekipman lar, karting süresi, oyun kuralları ve benzeri konularda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca karting firmaları da kolaylıkla, kısa bir süre içerisinde ve de güvenli bir şekilde sitemize ilan bırakabilir, kendilerini tur net te tanıtma ve böylece müşteriye ulaşma fırsatını yakalayabilirler. Sitemizde tatil günlerinizi nasıl geçirmek istiyorsanız o spor hakkında firmalara ulaşabilme imkanına sahipsiniz.