0TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Çankaya / Ankara
Gidiş / Geliş
Ankara Çıkışlı
Tur Programı
Kartalkaya, abanty, kartepe, sapanca
Taşıt / Vasıta
-
Rehber
-
Seyahat Sigortası
-
Restorant
-
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
DÜNYA'NIN VE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KÜLTÜR VE DOĞA TURLARI DÜZENLİYORUZ Tempo Tur 1980 yılında Ankara'da kurulmuştur. Türkiye'de ilklerin acentası olan Tempo Turizm her ilimizin turizm değeri olduğunu kabul etmiş ve bu amaçla yüzlerce yeni tur programı üretmiştir. Tempo Tur tüm faaliyetlerini ISO 9001:2008 (Sertifika No: NS.KS.049/2011) standartlarına uygun olarak yürütmektedir. Sizlere daha iyi hizmet üretebilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme ve değişim ilkeleri çerçevesinde anket uygulaması yapılmakta, az sayıda da olsa bize ulaşan memnuniyetsizlikler tek tek değerlendirilmekte ve dikkate alınmaktadır.
Daha Fazlası
Cep
0 (535) 301-4281
İş
0 (312) 428-2096
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

1.Gün:ANKARA, KARTALKAYA, ABANT, DÜZCE

Sabah 07:30 da Tempo Tur önünde buluşma ve hareket. Kartalkaya Kayak Merkezi’ne varış ve serbest zaman sonrası Abant’a hareket. Abant’a varış. Abant’da buz tutmuş göl çevresinde atlı kızaklarla gezebilir veya yürüyüş yapıp kartopu oynayabilirsiniz. Abant’ta sıcak şarap ikramımızdan sonra Düzce’ye hareket. Akşam yemeği ve konaklama Düzce’deki otelimizde. Yemekten sonra dileyen misafirlerimizle Düzce sokaklarında yürüyüş yapıp , müzik dinleyebileceğimiz mekanları ziyaret edeceğiz. 

2. Gün: KARTEPE,  MAŞUKİYE, SAPANCA GÖLÜ, ANKARA

Kahvaltı sonrası Kartepe’ye hareket. Maşukiye üzerinden Kartepe Kayak Merkezi’ne varış ve serbest zaman. Dileyenler telesiyej ile Geyik Alanı veya Kartepe zirvesinden Sapanca Gölü ve İzmit’i panoramik olarak görüp fotoğraflayabilirler. Saat 12:30 da Maşukiye’ye hareket. Maşukiye’de öğle yemeği sonrası vadi içinde kısa yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş sonrası Sapanca Gölü kıyısına gidiyoruz. Göl kıyısında yürüyüş sonrası Ankara’ya hareket. Akşam saat 21.00 sularında Ankara’ya varış ve gezimizin sonu. 

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.