99TL
180TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Nevşehir
Tur Programı
-
Konaklama
-
Rehber
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
Var
AgamiTour Agency Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.Faaliyetlerimiz arasında; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel hizmetleri, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti ve uçak bileti satışları bulunmaktadır. Şirket Amacı; Kaliteli ve dürüst hizmet için mutlak müşteri memnuniyetidir.Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Vizyonumuz;”Tur deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, turizm dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider Seyahat Acentası olmak.” Şirket Değerlerimiz; – Yenilikçi – Adil – Pozitif – Müşteri Odaklı – Tutkulu Çalışma Prensiplerimiz; Kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırız, Gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız, Kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve ahlaki değerler çerçevesinde yürütürüz, Maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırız, Rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyiz, Hızlı hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederiz, Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz.
Daha Fazlası
www.agamitour.com
Cep
0 (532) 330-7338
İş
0 (384) 219-2939
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Kapadokya Turu Genel Tanımı

Milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar ile aşındırılarak bugünkü halini alan Kapadokya, adeta bir görsel şölen yeridir. Bu bölgede etkileyici yeryüzü şekilleri kadar yeraltı şehirleri de oldukça dikkat çekici.Bugün kullanılan Kapadokya adı “Güzel Atlar Ülkesi” anlamına geliyor.Doğa ve tarihin birleştiği Kapadokya bölgesi, coğrafi olayların etkisiyle Peribacalarını oluştururken burada yaşamını sürdüren insanlar zaman içerisinde yer altı şehirlerini ve peribacalarının içlerine evler ve sığınaklar yapmışlardır.Aynı zamanda kilise olarak da kullanılan peribacalarının duvarlarını fresklerle süsleyerek medeniyetlerin izini günümüze kadar taşıyabilmişlerdir.Bu tarihi mekanlarda iz sürmek istiyorsanız Kapadokya turu sizin için büyüleyici bir fırsat sunuyor.

Kapadokya Turunda Neler Yapılır?

Kapadokya turu’nda gezip keşfedebileceğiniz çok sayıda yer mevcut.Göreme, Uçhisar, Cavusin, Zelve, Avanos, Devrent vadisi gibi yerlerde kiliseler,vadiler, kaya evler ve vadilerde panoramik seyir yapılır. Uçhisar kalesi Kapadokyanın zirvesi olup devasa büyüklüğü ile de en büyük kaya oluşumudur.Uçhisar da Kayalara oyulan evler ve güvercinlikler yörenin en güzel yapılarıdır. Göreme Açık Hava Müzesi’nde kaya bloklarının içerisinde göreceğiniz kiliseler, şapeller, yemekhaneler ve oturma alanları mevcuttur.Bu müzede Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise ve Tokalı Kilise gibi çok sayıda yapıyı görmek mümkün.Avanos’ta Hititler’den beri çarkla çanak-çömlek yapıldığı bilinmektedir.Avanos’ta bulunan çömlekçileri ziyaret edip, cilalı taş devrinden bu yana aynı tekniğin izlendiği çömlek yapımını deneyebilirsiniz. Eskiden ‘Rahipler Vadisi’ bugün ‘Paşabağı‘ olarak adlandırılan bu alan, kendine özgü peri bacalarıyla dolu.Devrent vadisi diğer ismiyle Hayal Vadisi olan bu bölge de çok ilginç kaya parçalarını görebilirsiniz. Ürgüp içerisinde yapabileceğiniz panoramik tur sonrasında şarap mahzenlerini ziyaret edebilirsiniz. Kapadokya turu gezi esnasında yepyeni bilgiler edinmenin yanında, eşsiz güzelliklerle karşılaşıp büyüleneceksiniz.

Kapadokya Turu Destinasyon

– Hareket Zamanı 09:30
– Uçhisar Kalesi
– Göreme Açık Hava Müzesi
– Avanos
– Öğle Yemeği
– Paşabağı
– Devrent Vadisi
– Ürgüp Üç Güzeller
– Dönüş Zamanı 17:30

Kapadokya Turu Ücrete Dahil Olanlar

– Profesyonel Rehber
– Rahat Lüks Araçlarla Ulaşım
– Otelden Transfer
– Öğle Yemeği
– Müze Ücretleri

Kapadokya Turu Ücrete Dahil Olmayanlar

– Tüm içecekler
– Tüm özel harcamalar

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.