115€
140€
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Nevşehir
Süre
1 Saat
Yer
Göreme
Kişi
20
Başlangıç
6.30
Bitiş
8.30
Uçuş Yüksekliği
800
Uçuş Tipi
Standart Uçuş
Konaklama
Yok
Restorant
Yok

KAPADOKYA BALON TURU

Tatil denince aklınıza gelen şey ne? Geneli “deniz, güneş ve kumsal” üçlüsü olur.

Tatil dönüşünde aklınızda kalan ne? Kum taneleri mi?

Ülkemizin tatil anlayışı bu şekilde. Kendini güneye atmak, yüzmek yüzmek ve tekrar yüzmek. Peki ya kültür? Şuan ülkemizde kültür turizmi anlayışına farklı bir pencereden bakabileceğiniz adrestesiniz. Kapadokya balon turu ile farklı açılarda seyrüsefere çıkacağınız bir coğrafya. Vizyonumuz siz değerli misafirlerimize Kapadokya‘nın her güzelliğini tüm ayrıntıları ile tanıtmak. Bu yüzden bölgeyi iyi tanıyan tecrübeli pilotlar ile çalışıyoruz.

Kapadokya balon turuna katıldığınızda pilotlarımız uçuş sırasında sizlere kapadokya hakkında bilgiler verirken, kapadokya hakkında sorularınıza cevap bulma şansınız da olacak. Kapadokya balon turu ile peribacalarının günün ilk ışıklarıyla harikulade manzarasını gökyüzünden fotoğraflayabilme ve sevdiklerinizle bu inanılmazı deneyimleyebilme ayrıcalığına sahipsiniz. Pilotlarımız balon turu esnasında sizi peribacalarına “biraz daha olsa dokunurum” dedirtecek kadar yaklaştırabilecek, “bu açıdan çok harika görünüyor” dedirtecek kadar uzaklaştırabilecek kabiliyet ve uçuş tecrübesine sahipler. Tecrübe demişken; yeteri kadar uçtuğunuzda günün hangi saatinde nereden, neyin, ne kadar güzel olduğunu anlayabilecek hale gelirsiniz. Yeteri kadar uçtuğunuzda hangi bölgenin daha yakından güzel, hangi bölgenin uzaktan daha göz alıcı olduğunu bilecek hale gelirsiniz.

” Zira gün doğumunun üzerinde dans ettiği volkanik toprakların birbirini tamamlayan turuncu tonları arasında derin ve derin olmasına baş kaldırıcasına yeşil kalabilmiş vadileri kapadokya balon turunda kim görmek istemez ki? “
İşte biz kapadokyadabalontur.com ekibi olarak tüm misafirlerimize böyle ayrıcalıklı manzaralar ve böyle ayrıcalıklı bir kapadokya balon tur fırsatı tanımak için pilotlarımızın tecrübesine önem veriyoruz. Ayrıca belirtmekten gurur duyduğumuz bir başka ayrıcalığımız da pilotlarımızın tüm hayatlarını kapadokya’da geçirmiş olmalarıdır. Yani kapadokya dediğinizde saatlerce susmadan size anlatacakları birçok bilgiye sahip insanlar.

Kapadokya balon tur seçiminiz ile anlatmakla bitiremeyeceğimiz bir 60 dakikaya sahip olacaksınız. Aklınızı bu tatil hakkında olan bütün soru işaretlerinden arındırıp, yerini muhteşem bir kapadokya balon tur ve asla pişmanlık duymayacağınız anılar ile dolduracağız. Kapadokya balon tur ardından bu güzel uçuşun kutlaması ile karşılanacak, ve bu anılarınızı size hatırlatacak adınıza düzenlenmiş Uçuş Sertifikalarınız verilecek.

Kapadokyada balon tur’dan sonra “Deniz Güneş ve Kumsal” üçlüsünü “Kapadokya, Balon ve Gün Doğumu” ile değiştireceksiniz.

Kişibaşı Fiyat        :        700 ₺
Uçuş Zamanı        :        Gün Doğumunda
Ulaşım                   :        Otelinizden Servis İle
Kahvaltı                  :          Dahil
Uçuş Süresi          :        60 Dakika
Sepet Kapasitesi :        16/20 Kişi
Sigorta                   :        Tam Yolcu
Kutlama                 :        Dahil
Sertifika                  :        Dahil

Video bulunmamaktadır.