150€
175€
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Ürgüp / Nevşehir
Süre
60 Dakika
Yer
Kapadokya
Kişi
1
Başlangıç
05.00
Bitiş
08.00
Uçuş Yüksekliği
-
Uçuş Tipi
Standart Uçuş
Konaklama
-
Restorant
Yok
Based in the heart of Turkey; Cappadocia, Enka Travel serves your with pleasure for all your travel needs in whole of Turkey. Not only all our office staff has over 17 years of tourism experience, we also contract delicately selected professional partners with only flawless order history and work with them as a family.
Daha Fazlası
https://www.enkatravel.com/
Cep
0 (533) 084-8199
İş
0 (533) 084-8199
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Dünyanın her yerinde mükemmel bir duygu olan sıcak hava balonu ile uçmak, Kapadokya'da bir ayrıcalıktır.

Dünyada balonla uçmanın en keyifli ve en güzel olduğu yer Kapadokyadır. Kapadokya'da balonculuğun yeni yüzü olarak sizlere unutulmaz bir mecara sunuyoruz. Yer yer peri bacalarının arasında süzülerek ve muhteşem Kapadokya manzarasını yükseklerden izleyerek yaptığımız her uçuş hafızanızda unutulmaz anılar bırakıyor.

Profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle, tecrübeli pilotlarımızla sizlere Kapadokya'da balon seyehatinizin en güvenli ve en keyifli bir biçimde olmasını sağlıyoruz. Tüm balonlarımız özel tasarıma sahip olup Ultra Magic Balloons tarafindan son teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

Balonlarımız tamamen VIP tasarımlarıyla, rahat ve konforla birlikte müşteri kapasitesi kadar emniyet kemerlerini sadece firmamızda görmeniz mümkündür. Her sepet müşteri kapasitesine göre sigortalanmıştır. Yapılan sigortalar Sepet, Ferdi Kaza sigortası ve Üçüncü Şahıslara Karşı Sorumluluk Sigortası Poliçelerini kapsamaktadır.

Dahil olan hizmetler:

- Otelinizden alış-bırakılış

- Balonlar hazırlanırken hafif kahvaltı

- Bir saatlik uçuş

- İsminize özel hazırlanmış uçuş sertifikası

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.