1.700TL
2.100TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Nevşehir
Süre
-
Yer
-
Kişi
0
Başlangıç
-
Bitiş
-
Uçuş Yüksekliği
-
Uçuş Tipi
Evlenme Teklifi Uçuşu
Konaklama
-
Restorant
Var
AgamiTour Agency Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.Faaliyetlerimiz arasında; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel hizmetleri, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti ve uçak bileti satışları bulunmaktadır. Şirket Amacı; Kaliteli ve dürüst hizmet için mutlak müşteri memnuniyetidir.Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Vizyonumuz;”Tur deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, turizm dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider Seyahat Acentası olmak.” Şirket Değerlerimiz; – Yenilikçi – Adil – Pozitif – Müşteri Odaklı – Tutkulu Çalışma Prensiplerimiz; Kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırız, Gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız, Kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve ahlaki değerler çerçevesinde yürütürüz, Maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırız, Rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyiz, Hızlı hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederiz, Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz.
Daha Fazlası
www.agamitour.com
Cep
0 (532) 330-7338
İş
0 (384) 219-2939
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Hakkında Bilgi

Daha önceden planlaması yapılmış olan Kapadokya balonda evlilik teklifi için misafirlerimiz sabah konakladıkları otel’den erken saatte alıyoruz, kalkış alanına transferini sağlıyoruz. Pilotlarımız gerekli hava kontrollerini yaparken misafirlerimiz Kapadokya vadilerini ve balonların şişirilmesini izler aynı zamanda kahvaltılarını yapar.  Balonlarımız uçuş için hazırlandıktan sonra uçuşumuz için misafirlerimiz sepetlere davet edilir. Pilotlarımız uçuş öncesi misafirlerimize uçuş hakkında bilgi verir ve uçuşumuz gerçekleştirir. Uçuşumuz toplamda 1 saat sürer. Uçuşumuz dan yaklaşık 45 dk sonra balonda evlenme teklifi organizasyonumuz başlar. İlk olarak ekip arkadaşlarımız tarafından siz balonda’iken pankart açılır ve teklif edecek misafirimiz  evlilik teklifini eder. Uçuşumuz yaklaşık 15 dakika daha sürdükten sonra iniş gerçekleşir. Sonrasında aşağıda ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanmış olan masaya çiftlerimiz davet edilir taç çiçek ve çiçeklerini taktim ettikten sonra özel şampanya kutlaması ve pasta kesiminden sonra dileğinizi dileyerek dilek balonunu gökyüzüne gönderirsiniz ve  organizasyonumuz son bulur.Daha sonra ekip arkadaşlarımız tarafından konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Saatleri

Konakladığınız otelden  transfer saatiniz uçuştan bir gün önce akşam saat 16:00 ile 19:00 arası  Kapadokyada konakladığınız tesislere göre belirlenip, operasyondaki arkadaşlarımız tarafından aranarak telefon ile bildirilir.Misafirlere ulaşılamama durumunda misafirin telefonuna kısa mesaj gönderilir. Kapadokya balonda evlenme teklifi Göreme de bulunan kalkış alanında yapılmaktadır. Kapadokya balonda evlenme teklifi uçuş saati sabah 06:15 ile 06:45 civarında başlar.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi Detaylar

– 15 veya 25 Kişilik Balonlar’da Uçuş
– Buket Çiçek
– Taç Çiçek (Özel Taç Şekline Tasarlanmış)
– Dilek Balonu
– Kalp Şeklinde Pasta (Özel Yazılı)
– Pankart (Talebe Bağlı Üzerine Yazı)
– Kemancı (Ek Ücrete Tabidir/İsteğe bağlı)

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi  Dâhil Olan Hizmetler

– Konakladığınız Otelden Transfer
– Balon Firmamızda Aperatif Kahvaltı
– Şampanya Kutlaması
– İmzalı Uçuş Sertifikası
– Uçuş Sigortası

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.