100€
150€
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Avanos / Nevşehir
Süre
-
Yer
-
Kişi
0
Başlangıç
05:30
Bitiş
07:00
Uçuş Yüksekliği
-
Uçuş Tipi
Standart Uçuş
Konaklama
-
Restorant
-

Kapadokya’yı keşfetmenin en güzel yollarından biri, Kapadokya’nın derin vadilerinde ve kaya oluşumları arasında Sıcak Hava Balonu ile süzülerek uçarken gözlerinizi kapayıp sessizliğin ve huzurun tadına varmak olacaktır süphesiz…

 

Kapadokya’nın güzelliklerini ziyaretçilerine sunan Sıcak Hava Balon Turu uçuşlarına talep; bölgenin sunduğu mükemmel hava koşulları ve muhteşem manzara nedeni ile her yıl artış göstermektedir.

 

 büyüleyici ve nefes kesici Kapadokya üzerinde kral ve kraliçelere layik Balon Uçuş hizmeti vermektedir. Tecrübeli ve dünyaca tanınmış Balon pilotlarımız, sizleri Kapadokya üzerinde unutulmaz bir yolculuğa çıkartmaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

 

Kapadokya’da Balon Uçuşları hiç şüphesiz  yapılması gereken bir aktivitedir ve sizlere Ysftur Seyahat Acentası olarak Kapadokya semaları üzerinde lüks ve ayrıcalıklı bir Sıcak Hava Balonu macerası yaşatmak  istiyoruz.


Kapadokya Balon Turları Hakkında Bilgi

Kapadokya’da sıcak hava balonu turuna katılamak isteyen dostlarımızla sabahın erken saatlerinde konakladığınız otelin lobisinde buluşacak ve balon turunu düzenleyeceğimiz kalkış alanımıza gideceğiz. Balona binmeden önce hazırlamış olduğumuz kahvaltımız sizleri bekliyor olacak.Kahvaltıdan sonra balonların şişirilmesi ve uçuşa hazır hale getirilmesi ardından uçuş emniyetiyle ilgili kısa bir brifing alacak ve sonrasında balon sepetlerine yerleşerek  gökyüzüne doğru yol alacağız.Sıcak hava balonlarının dümeni olmadığı için rüzgar yönünde hareket eder.Yani her uçuş birbirinden farklıdır.Balonlar yaklaşık 1000 ile 5000 feet yüksekliğe çıkabilir. 1 saat süren uçuşumuz boyunca günün doğuşuna ve yer yüzüne yayılışına, vadi içlerine girerek olağanüstü peri bacalarını, kayalardan oluşan değişik hayvan figürlerini ve vadi manzarasını kuş bakışı olarak seyre dalacağımız bir balon turu serüvenine tanıklık edeceğiz.Balon turu uçuşumuz sona erdikten sonra ekip arkadaşlarımızın hazırlamış oldukları kutlama ve partimize geçiş yapıyoruz.Bu kutlamamızda şampanya kutlaması ve hatıra olarak deneyimli pilotlarımız tarafından imzalanan uçuş sertifikaları verilmektedir.Tüm bu Kapadokya balon turu organizasyonumuzun bitimi ile birlikte tekrar konakladığınız otele transferinizi gerçekleştiririz ve sizleri bu eşsiz ve tarifsiz ömür boyu asla unutamayacağınız anılarınız ile başbaşa bırakırız.Sayfamızda bulunan Kapadokya balon turuvideomuzu izleyerek balon turu hakkında bilgi edinebilrsiniz.Görüşmek dileğiyle, hoşçakalın…

Kapadokya Balon Turu Saatleri

Konakladığınız otelden Kapadokya balon turu için otelden transferinizin saati uçuştan bir gün önce akşam saat 16:00 ile 19:00 arası Kapadokya balon turuna katılacak misafirlerimizin kalmış oldukları Kapadokyadaki konakladğınız tesisleri göre belirlenip, operasyondaki arkadaşlarımız tarafından aranarak telefon ile bildirilir.Misafirlere ulaşılamama durumunda misafirin telefonuna kısa mesaj gönderilir.Kapadokya balon turu Göreme de bulunan kalkış alanında yapılmaktadır.Kapadokya balon turu uçuş saati sabah 06:15 ile 06:45 civarında başlar.

Kapadokya Balon Turu Dâhil Olan Hizmetler

– Konakladığınız Otelden Transfer
– Balon Firmamızda Aparatif Kahvaltı
– Şampanya Kutlaması
– İmzalı Uçuş Sertifikası
– Uçuş Sigortası

Kapadokya Balon Turu Fiyat

Kapadokya balon turu ne kadar standart uçuş kampanya fiyatı havale,kredi kartı  veya eft ile yapacağınız ödemelerde  100 Eurodur..Kapadokya balon turu 2015/2016 fiyatları sitemizde güncel olup 6/12 yaş aralığındaki çocuklar için %50 indirim uygulanır.Hava koşulları nedeniyle  tur iptali veya ertelenmesi olabilir.Böyle bir durum da karşılaşıldığında konaklamanız devam ediyorsa ertesi güne aktarımınızı sağlayabiliriz yada Kapadokya bölgesinden ayrılmanız söz konusu olursa Kapadokya balon turu için ödemiş olduğunuz ücretin tamamı iade edilir.

Kapadokya balon turu  fırsat, fiyatları ve kampanya hakkında bilgi alabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz…Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Mobile: 0539 989 4298
Mail: info@ysftur.com

Ödeme yapmadan önce rezervasyon müsaitlik durumunu bizimle iletişime geçerek lütfen kontrol ediniz. Ödeme yapan misafirlerimizin rezervasyon için gerekli bilgileri ödeme işlemlerinden sonra tarafımıza tekrar bildirilmesi gerekir.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.