250TL
270TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Konak / İzmir
Gidiş / Geliş
1 gece konaklamalı Konya Turu Şeb-i Arus Törenleri
Tur Programı
Ekonomik ve Kaliteli Tatilin Adresinde Sizlere Hizmet Ediyoruz.
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
* MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ * ÖĞLEN YEMEKLERİ * EXTRA HARCAMALAR
Ücretsiz Aktiviteler
* ULAŞIM * ŞEBİ ARUS TÖREN BİLETİ * HOTEL KONAKLAMASI * REHBERLİK
Kampanyalar
grup indirimleri vardır.
İzmir Çıkışlı Günübirlik ve konaklamalı Turlar... Ekonomik ve Kaliteli Tatilin Adresinde Sizlere Hizmet Ediyoruz. İlginize, Güveninize ve Katılımlarınıza Sonsuz Teşekkürler. GÜNÜ BİRLİK TURLARIMIZ DEVAM EDİYOR. KALİTELİ HİZMET SEÇKİN PERSONELLERİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
Daha Fazlası
www.izmirgunluktur.com.tr
Cep
0 (536) 466-5511
İş
0 (232) 247-3333
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

1.gün:
Gece belirlenen saatlerde siz değerli konuklarımızı alıp, yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalar vererek, sabah saatlerinde konya da oluyoruz , Öncelikle Meram’a hareket edip, Tavus Baba Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra; Mevlana Müzesi ve Külliyesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından sırasıyla, Selimiye Camii, Alaaddin Tepesi, Alaaddin Camii, Karatay Müzesi, Şems-i Tebrizi Türbesi’ni gezerek Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizin ardından Şeb-i Arus törenlerine seyretmeye Konya Mevlana Kültür Merkezi’ne gidiyoruz. Vuslat Yıl dönümü kutlamalarını seyrediyor ve gece’nin sonunda otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
2.gün :
Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıp , AKŞEHİR’e gidiyoruz. Bu kez NASREDDİN HOCA TÜRBESİ ’ni ziyaret ediyor, GÜLMECE PARKI’nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Güzel ve anlamlı Konya seyahatimiz sonrası İzmir’e hareket ediyoruz. Kısa molalar vererek akşam saatlerinde İzmir’e ulaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=EU8QxSEh61Q&list=PLG3E-k6qR3P4evWN0BwmaA9qgD_S5Kej1
Harita bulunmamaktadır.