129TL
180TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Kadıköy / İstanbul
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Tur Dünyası Türkiye'nin tarihi ve kültürel miraslarını yakından görerek inceleme fırsatı bulacağınız farklı heyecanlar ve unutulmaz anlar yaşayacağınız kültür turları hazırlar. Tur Dünyası Yarınlarımıza ışık tutan öğrencilerimizin Türkiye'nin tarihi ve kültürel miraslarını yakından tanıyabilecekleri ,motivasyonlarını arttırıp arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirecekleri,gençlik yıllarında unutamayacakları hatıraları beraberinde getirecek olan okul turları organize eder. Tur Dünyası Yoğun ve stresli bir haftanın sonunda aileniz veya dostlarınızla keyifli anlar yaşayacağınız tüm yorgunluğunuzu unutturacak günübirlik turlar organize eder. Tur Dünyası Öğrenci turizminde gerek yurtiçi ve yurtdışında hazırladığı kapalı grup organizasyonlarında gerekse çeşitli parti ve büyük organizasyonları ile alanında öncü firmadır. Tur Dünyası 51 hafta çalışıp 1 hafta tatil yapabildiğinizin bilincinde olan ekibiyle Güvenilir, Huzurlu, Ekonomik, Konforlu şekilde siz ve konuklarınızın özel taleplerine en iyi şekilde karşılık verir. V.I.P konseptteki araçları - kokartlı rehberleri siz ve konuklarınızı güvenli bir şekilde varmak istediğiniz noktaya ulaştıracak eğitimli kaptanlarıyla uzun yıllar sürecek bağlar kurarak turizmde her zaman yenilik ve farklılık yaratır.
Daha Fazlası
www.turdünyası.com
Cep
0 (530) 911-3841
İş
0 (216) 470-0515
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

TUR DÜNYASINDAN
CENNET GÖL ABANT & KARTEPE MAŞUKIYE SAPANCA TURU
1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI
HER HAFTASONU


GAYE OTEL ROYAL RAMBLAS OTEL  VB : 139TL
SAKARYA OTTOMAN PALACE : 169TL
RAMADA PLAZA İZMİT :189TL

TUR TARİHLERİ: HER HAFTASONU (cumartesi sabahı hareket-pazar akşam dönüş)


1.GÜN İSTANBUL – CENNET GÖL – ABANT GÖLÜ  TURU:


BAKIRKÖY ESKİ BOYNER MAĞAZASI ÖNÜ : 06:30
BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİSİ ÖNÜ                        : 07:00
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ KARŞISI  : 07:30


07:00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mağazası Önü, 07:15 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 07:30 Kadıköy Belediyesinin karşısından hareket ile Tur boyunca bize eşlik edecek Rehber ve Kaptanımızla tanışıp yaklaşık 3 - 3.5 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.

İlk durağımız kahvaltı için Bolu dağındaki tesisimiz olacak. Misafirlerimiz Bolu dağının temiz havası eşliğinde kahvaltılarını yapabilirler.(kahvaltı extra ücretli olup isteğe bağlıdır) kahvaltı molamızın ardından Cennet Göl’e gidiyoruz.  Buradaki göl ve çevresindeki gezimizin ardından abant gölüne gidiyoruz. Yolculuğumuzun ardından rehberimiz eşliğinde Abant Gölü etrafında ve ormanlık alanda yürüyüş sonrası barbeküde sucuk keyfi için mola veriyoruz.(extra ücretlidir) Barbekü keyfinden sonra isteyenler göl kenarında yardımcı rehberimizle gezerek ya da ata veya faytona binerek vakit geçirebilirler. Arzu eden misafirlerimiz rehber eşliğinde gölün üstünde (göl manzaralı) bulunan patikalarda 1.5 - 2 saat yürüyüş yapabilirler. Köylü pazarında kısa bir alışveriş imkanı (göl kenarındaki cafelerde dinlenme çay, kahve  içme imkanı) ve serbest zaman sunduktan sonra saat akşam saatlerinde bölgeden ayrılarak otelimize doğru dönüşe geçiyoruz.

2.GÜN CENNET GÖL ABANT DOĞA TURU :


Otelimizde alınan kahvaltı sonrası belirlenen saatte hareketle kartepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Burada dileğen misafirlerimiz telesiyejler ile geyikalanı na çıkabilir doğada yürüyüş yapabilirler. Kartepe gezimizin ardından tekrar maşukiye’ye gidiyoruz Misafirlerimiz maşukiye’de doğa içerisinde gezi , Atv safari , paintball veya at binme gibi aktivitelere katılabilirler.(tum bu aktiviteler extra ücretlidir ) (atv turumuz tek kişi 65TL çift kişi 75TL UTV için ise fiyatımız 90TL’dir. UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 30dk - 45dk arası sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içersinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı dağının hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. (Ehliyet şartı aranmamaktadır 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes safariye katılabilir). Maşukiye gezimizin ardından Sapanca Gölüne hareket ediyoruz. Sapanca da misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir deniz bisikletleri ile gölde gezebilirler (deniz bisikleti extra ücretli olup isteğe bağlıdır). Göldeki gezimizin ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.


ÜCRETE DÂHİL OLANLAR:


ulaşım, çevre gezileri, araç içindeki ikramlar, otelde 1 gece yarım pansiyon konaklama,

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR:


Müze ören yeri girişleri, öğlen yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, atv , utv gibi aktiviteler


Not 1: mevcut oteldeki kontenjanlarımızın dolması halinde diğer bölge otellerimize rezervasyonlar yapılabilir ve oluşan fiyat farkları talep edilecektir.

Detaylar
• Bu fırsata Otel konaklama, ulaşım, açık büfe kahvaltı  ve akşam yemeği dahildir.
• mevcut oteldeki kontenjanlarımızın dolması halinde diğer bölge otellerimize rezervasyonlar yapılabilir ve oluşan fiyat farkları talep edilecektir.
• Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firmamız TUR DÜNYASI kesinlikle sorumlu değildir.

• Tur sürecinde yaptığınız özel harcamalar ve skipasslar tura dâhil değildir. Acentamızla tura katılan misafirlerimize skipasslar indirimli sağlanmaktadır.
• 0-6 yaş arası çocuklar, ekstra koltuk talep edilmedikçe 2 yetişkin yanında ücretsizdir.
• Tek kişi olarak tura katılmak isteyen kullanıcıların, 50 TL'lik single fark ödemesi gerekmektedir. Ödeme ulaşımda acenta yetkilisine yapılabilir.
• Rezervasyon iptallerinin, rezervasyon tarihinden 10 gün önce bildirilmesi gerekmektedir.
• Rezervasyon yaptırıldığı tarihte doluluk sağlanamadığı takdirde tur programı bir sonraki haftaya alınacaktır. Tarafınıza 1 gün önceden bilgi verilecektir. Ancak bu durum çok nadir yaşanmaktadır.
• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
• Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez.
• Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri müze ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade Edilmez.
• Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. 
• Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda firmamız TUR DÜNYASININ Sorumluluğu Yoktur.
• Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TUR DÜNYASIN da saklıdır. Turun iptali durumunda TUR DÜNYASI iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.
• Son hafta içerisinde talep edilen iptallerde kesinlikle iade yapılmaz.

Ulaşım Araçları
tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma düzenimiz rezervasyon sıralaması göz önünde tutularak yapılmaktadır.
 

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.