39€
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
-
Rehber
Var
Vergileri
-
Seyahat Sigortası
Yok
Restorant
-
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
HEPTUR Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Kayakkulübü Turizm ve Seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. HEPTUR tur programlarında hazırlamış olduğu kayak ve kültür turları yer almaktadır. Hazırlamış olduğumuz kayak ve kültür turlarımız siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. Hizmetlerimiz esnasında siz misafirerimizle birebir ilgilenmek ve sizlerin talep etmiş olduğunuz turlardan maksimum derecede keyif almanızı sağlamak en temel amacımızdır. Servis ve hizmet anlayışımız, siz değerli misafirlerimize profesyonel şekilde hizmet sağlamak amacıyla yürümektedir. MİSYON : Hizmet verdiğimiz turizm sektöründe bizi tercih eden misafirlerimize unutamayacağı bir tatil yaşatmak ve daha sonraki tüm tatil planlarını yaparlerken ilk akıllarına gelen tur operatörü olmak. Güven esaasına dayalı, ilkeli hizmet ve çalışmayı temel prensip olarak gören ve misafirlerine de bunu hissetiren firma olmak. VİZYON : Verdiğimiz hizmet ile lider tur operatörü olmak ve istikrarlı bir şekilde bu başarıyı korumak. Müşteri memnuniyeti, hizmet, güleryüz denildiğinde akla gelen ilk firma haline gelmek.
Daha Fazlası
https://www.heptur.com/
Cep
0 (542) 313-9100
İş
0 (212) 598-4888
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Hareket Yerleri ve Saatleri
02:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü  (Haritada görmek için tıklayınız.)
02:15 - Mecidiyeköy Bambi Cafe Önü
02:30 - Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü  (Haritada görmek için tıklayınız.)
03:00 - Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü   (Haritada görmek için tıklayınız.)
Gece, belirlediğimiz araç kalkış noktalarında siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından harekete geçiyoruz. Araç içerisindeki ikramlar eşliğinde Tekirdağ üzerinden yaklaşık 3 saat sonra İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Vereceğimiz Free Shop molasının ardından gümrük işlemlerimizi tamamlayarak yola devam ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde ilk göreceğimiz yer olan Dedeağaç'a varıyoruz. Dedeağaç Türkiye'ye komşu olma özelliği ile öne çıkıyor. Panoromik olarak yapılan gezimizin ardından Türklerin yoğun yaşadığı şehir olan Gümülcine'ye doğru hareket ediyoruz. Batı Trakya Türklerinin yoğun yaşadığı bu  bölgede kahvaltı molamızın ardından meşhur kahvesinin tadına bakabilirsiniz. Gümülcine ziyaretimiz sonrası Yunanistan'ın en büyük marketler zincirinden biri olan Lidle'de alışveriş molası verdikten sonra hareket ederek karnavalı ile ünlü İskeçe'ye geçiyoruz. Şehirde kısa bir molanın ardından yolumuza devam ediyoruz. İskeçe'den sonra hareket ederek son noktamız olan Kavalaya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde meşhur Kavala Kurabiyesi imalathanesi olan ve Kavala Kurabiyesi alabileceğimiz tesise varıyoruz. Alışveriş sonrası yola çıkarak Kavala'ya varıyoruz. Sırasıyla Kavalalı Mehmet Ali Paşa Külliyesi, İmarethane, Su Kemerleri ve Kavala Kalesini görüyoruz. Panoramik turumuzun ardından serbest zaman. Akşam yemeğimizi de aldıktan sonra yola çıkarak tekrar İpsala sınır kapısını kullanarak Tekirdağ üzerinden İstanbul'a dönüyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra turumuzu tamamlıyoruz.

*Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter vb gibi araçlar kullanılır.

Araç kalkış saatinden 15 dakika önce belirtilen size en uygun araç kalkış noktasında olmanızı rica ederiz. Her yönüyle güzel bir tur geçirmenizi diler bir sonraki seyehat programınızda sizleri tekrardan aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.