55TL
80TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Kadıköy / İstanbul
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
UTV SAFARİ
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Tur Dünyası Türkiye'nin tarihi ve kültürel miraslarını yakından görerek inceleme fırsatı bulacağınız farklı heyecanlar ve unutulmaz anlar yaşayacağınız kültür turları hazırlar. Tur Dünyası Yarınlarımıza ışık tutan öğrencilerimizin Türkiye'nin tarihi ve kültürel miraslarını yakından tanıyabilecekleri ,motivasyonlarını arttırıp arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirecekleri,gençlik yıllarında unutamayacakları hatıraları beraberinde getirecek olan okul turları organize eder. Tur Dünyası Yoğun ve stresli bir haftanın sonunda aileniz veya dostlarınızla keyifli anlar yaşayacağınız tüm yorgunluğunuzu unutturacak günübirlik turlar organize eder. Tur Dünyası Öğrenci turizminde gerek yurtiçi ve yurtdışında hazırladığı kapalı grup organizasyonlarında gerekse çeşitli parti ve büyük organizasyonları ile alanında öncü firmadır. Tur Dünyası 51 hafta çalışıp 1 hafta tatil yapabildiğinizin bilincinde olan ekibiyle Güvenilir, Huzurlu, Ekonomik, Konforlu şekilde siz ve konuklarınızın özel taleplerine en iyi şekilde karşılık verir. V.I.P konseptteki araçları - kokartlı rehberleri siz ve konuklarınızı güvenli bir şekilde varmak istediğiniz noktaya ulaştıracak eğitimli kaptanlarıyla uzun yıllar sürecek bağlar kurarak turizmde her zaman yenilik ve farklılık yaratır.
Daha Fazlası
www.turdünyası.com
Cep
0 (530) 911-3841
İş
0 (216) 470-0515
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

GÜNÜBİRLİK KARTEPE MAŞUKİYE SAPANCA DOĞA VE TREKKİNG TURU

HER PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR GEÇERLİDİR
2016 Yılı boyunca geçerlidir
 

Tur Kişibaşı: 55TL

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:

*06:00 Bakırköy Boyner Önü
*06:20 Beşiktaş Yıldız Camii
*06:45 Kadıköy Belediyesi evlendirme dairesi karşısı


Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak araç içi ikramlarımız eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Kartepe’ye varmış oluyoruz. Burada firmamız Tur Dünyası’nın ikramı olan kahvaltımızı alıyoruz.( kahvaltı Tabak kahvaltı şeklinde verilmekte olup 12,50TL fark ile istendiği taktirde serpme kahvaltı ile değiştirilebilir. Tabak kahvaltı içeriğimiz: peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, patates kızartması, sıgara böreği, salatalık, domates, tereyağ, bal , reçel, haşlanmış yumurta, acıka, yaz helvası, salam ve çay)  Burada dileğen misafirlerimiz telesiyejler ile geyikalanı na çıkabilir doğada yürüyüş yapabilirler. Kartepe’deki gezimizin ardından Maşukiye’ye gidiyoruz. ister az eğimli, ister eğimi fazla patikalarda doğayla baş başa kalacağımız yürüyüşümüze başlıyoruz. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye'de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tadlar bırakacak. Misafirlerimiz maşukiye’de doğa içerisinde gezi , Atv safari , paintball veya at binme gibi aktivitelere katılabilirler.(tum bu aktiviteler extra ücretlidir ) (atv turumuz tek kişi 65TL çift kişi 75TL UTV için ise fiyatımız 90TL’dir. UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 30dk - 45dk arası sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içersinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı dağının hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. (Ehliyet şartı aranmamaktadır 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes safariye katılabilir).)  Parkur turumuza katılan misafirlerimize göre rehberimiz tarafından belirlenecektir. Gezimizin sonunda öğle yemeğimizi alıyoruz. (1 adet kiremitte alabalık veya köfte veya tavuk + salata+ 1 adet içecek+ çay : 22,50tl) Yemeğin ardından Sapanca Gölüne hareket ediyoruz. Sapanca da misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir deniz bisikletleri ile gölde gezebilirler (deniz bisikleti extra ücretli olup isteğe bağlıdır). Göldeki gezimizin ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR  :

* ulaşım   
* Rehberlik Hizmetleri      
* araç içi ikramlar  
* Park ücretleri
* tabak kahvaltı  ( kahvaltı Tabak kahvaltı şeklinde verilmekte olup 12,50TL fark ile istendiği takdirde serpme kahvaltı ile değiştirilebilir. Tabak kahvaltı içeriğimiz: peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, patates kızartması, sıgara böreği, salatalık, domates, tereyağ, bal, reçel, haşlanmış yumurta, acıka, yaz helvası, salam ve çay) 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR               :

• Özel ve şahsi harcamalar
• Sapanca gölünde kullanılacak olan deniz bisikleti
• Aktiviteler
• Öğle yemeği  
 

Ulaşim Araçlari : tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma duzenimiz rezervasyon sıralaması gözönünde tutularak yapılmaktadır.
Biniş ve dönüş noktalarımız sabit olup tur gidişi ve dönüşünde misafirlerimiz bu kalkış noktalarımızdan alındığı gibi yine bu kalkış noktalarında indirilir.


Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez.


Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri muze&ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade Edilmez.


Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. 


Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda firmamızın sorumluluğu Yoktur.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı firmamız’da saklıdır. Turun iptali durumunda firmamız, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.

Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır.


Tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son hafta içerisinde talep edilen iptal ve ya tarih değişikliği kesinlikle Kabul edilmez.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.