235TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Tur Programı
-
Rehber
Var
Restorant
Yok
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Taşıt / Vasıta
Var
Kampanyalar
-
Seyahat Sigortası
Yok
HEPTUR Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. HEPTUR tur programlarında hazırlamış olduğu kayak ve kültür turları yer almaktadır. Hazırlamış olduğumuz kayak ve kültür turlarımız siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. Hizmetlerimiz esnasında siz misafirerimizle birebir ilgilenmek ve sizlerin talep etmiş olduğunuz turlardan maksimum derecede keyif almanızı sağlamak en temel amacımızdır. Servis ve hizmet anlayışımız, siz değerli misafirlerimize profesyonel şekilde hizmet sağlamak amacıyla yürümektedir. MİSYON : Hizmet verdiğimiz turizm sektöründe bizi tercih eden misafirlerimize unutamayacağı bir tatil yaşatmak ve daha sonraki tüm tatil planlarını yaparlerken ilk akıllarına gelen tur operatörü olmak. Güven esaasına dayalı, ilkeli hizmet ve çalışmayı temel prensip olarak gören ve misafirlerine de bunu hissetiren firma olmak. VİZYON : Verdiğimiz hizmet ile lider tur operatörü olmak ve istikrarlı bir şekilde bu başarıyı korumak. Müşteri memnuniyeti, hizmet, güleryüz denildiğinde akla gelen ilk firma haline gelmek.
Daha Fazlası
https://www.heptur.com/
Cep
0 (542) 313-9100
İş
0 (212) 598-4888
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Kayak turlarımız ve kayak ulaşımlarımız, Ulusoy Globüs Turizm ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. (Kayakkulübü Turizm ve Seyahat Acentesi / Tursab-A 10651) güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Kayak turlarımız Kartalkaya ve Uludağ kayak bölgelerinde işbirliği yaptığımız otellerle (Kaya Otelleri) anlaşmalı olarak yapılmaktadır.                            

Kayak turu ile birlikte,
Anlaşmalı olduğumuz oteller dışında farklı otellerden veya farklı bir acentadan oda satın alarak/oda rezervasyonu yaptırarak, sözkonusu kayak bölgelerine gitmek isteyen misafirlerimiz için Kayak Ulaşım hizmeti verilmektedir.

 

Ücrete Dahil Hizmetler


Günübirlik Kartalkaya Kayak Turuna Dahil Olan Hizmetler

Lüks araçlar ile Gidiş-Dönüş ulaşım hizmetleri,
Tüm gün sınırsız Dorukkaya Ski-Pass kullanımı,
Yolculuk esnasında ikram (çay, kahve, su ,vb.)
Hafta içi seyahatlerde kek
 

Ekstra Hizmetler

Günübirlik Kayak Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Tur esnasında yapılan şahsi harcamalar
Kayak kıyafetleri
Kayak malzemeleri
Kayak dersleri
Kayak ile ilgili düşme ve yaralanmaya bağlı olan doktor ve hastane giderleri.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.