59TL
100TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Ümraniye / İstanbul
Gidiş / Geliş
Otobüs
Tur Programı
Her Cumartesi - Pazar Hareketli
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
Öğle Yemeği ve Kişisel Harcamalar
Ücretsiz Aktiviteler
Rehberlik
Kampanyalar
Gruplara ve Şirketlere Özel İndirimler
''Mortur Turizm Seyahat Danışmanlık Gıda Dış Tic.Ltd.Şti'' AnıTur - TatilStil - TatilBudur ve IATA Uçak Bilet Yetkili Acentesidir. Yurtiçi ve Yurtdışı Tatil - Tur Eğlence Organizasyonları. TÜRSAB Belge No: A-5395
Daha Fazlası
www.mortur.com.tr
Cep
0 (532) 211-0601
İş
0 (216) 329-1517
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

EKSTRA BEDELSİZ Günübirlik 'Karasu Acarlar Langozu-Maden Deresi-Poyrazlar Gölü Turu' 100 TL yerine 59 TL!
2016 yılı boyunca her Cumartesi Pazar kalkışlı turlarda geçerlidir.
Anadolu'nun cennet köşesinde keyifli kaçamak!
Dünyada beş tane bulunan ve Türkiye'deki ikinci Longoz; deniz, göl, kumul ve ormanı bir arada barındıran dünyanın nadir tabiat köşelerinden biri Acarlar Longoz Gölü ile baharda çevrelendiği kır çiçekleri, yüzlerce tür göçmen kuşların yanı sıra kuğuların mesken edindiği Sakarya'nın doğa harikası Poyrazlar Gölü ve Maden Deresi sizi bekliyor!
Araç kalkış saat ve noktaları
06:30 Bakırköy Boyner Önü
07:00 Beşiktaş Yıldız Camii
07:30 Kadıköy Belediyesi evlendirme dairesi karşısı
Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktası önünden alarak araç içi ikramlarımız eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltı için verilecek kısa bir moladan Acarlar Longozuna doğru yolculuğumuza devam ediyoruz (kahvaltı extra ücretli olup isteğe bağlıdır. Kahvaltı yeri rehberimiz tarafından tarafınıza bildirilecektir. Mevsim ve haftasonu yoğunluğu nedeniyle kahvaltı mekanlarımız değişkenlik gösterebilmektedir). Acarlar longoz’undaki gezimizin ardından Sakarya Nehrinin denize döküldüğü yer olan Yenimahalle ziyaretlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Maden Deresi’ne hareket ediyoruz(Karasu'da: Birinci derece doğal sit alanı ve yaban hayvanı geliştirme sahası ilan edilen Acarlar Longozu'nu gezeceğiz). Longoz 235 çeşit kuş türünü, binlerce su menekşesi ve göl lalesini içerisinde barındıran bu doğa harikasıdır. Orman Bakanlığı Milli Parklar ve Av Yaban Hayatı Genel Müdürlüğü’nün gözetimindeki Longozun genişliği 1560 hektar. Kırklareli’ndeki, İğneada Longozu’ndan sonra Türkiye’nin ikinci en büyük subasar ormanı. Göl tabanı çok sık bitki örtüsüyle kaplı. Hakim ağaç dişbudak. Karaağaç ve kızılağaç da yaygın. Acarlar’da yetişen göl soğanı ilaç sanayinde önemli ölçüde kullanıyor. Acarlar, kuşların Anadolu’daki iki önemli göç yolundan birisinin üzerinde. Soyları tükenme tehlikesi altındaki karabatak, alacabalıkçıl, kadife ördeğinin yanı sıra diğer balıkçıllar, ibisler, deniz ve balık kartalı buradan geçiyor. Sülün, çulluk yaşıyor. Birçok kuş burada yuva yapıyor. Yazın suyu çekilen gölün toprakları köylülerce tarımda kullanılıyor.) gezilerimiz esnasında öğle yemeği konusunda rehberimiz yönlendirme yapacaktır(öğle yemeği extra ücretli olup isteğe bağlıdır) Karasu gezimizin ardından Sakarya Poyrazlar Gölüne geçiyoruz buradaki serbest zaman sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
Fırsata dahil olan hizmetler
• Ulaşım
• Rehberlik Hizmetleri
• Araç içi ikramlar
• Park ücretleri
Fırsata dahil olmayan hizmetler
• Özel ve şahsi harcamalar
• Sabah kahvaltısı
• Aktiviteler ( Acarlar longozunda tekne turu bisiklet kiralama vs)
• Öğle yemeği
Ulaşim Araçlari:
• Tura çıkacak olan araçlarımız katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup Mercedes (403 vb) safir man , 27 – 31 – 17 kişilik araçlar şeklinde ayarlanmaktadır. Araç yerleşme planında hiçbir şekilde koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlardaki oturma duzenimiz rezervasyon sıralaması gözönünde tutularak yapılmaktadır. Biniş ve dönüş noktalarımız sabit olup tur gidişi ve dönüşünde misafirlerimiz bu kalkış noktalarımızdan alındığı gibi yine bu kalkış noktalarında indirilir.
• Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri rehberlik hizmetleri muze&ören yeri giriş ücretleri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
• Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda firmamızın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında geziyi, 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı firmamız’da saklıdır. Turun iptali durumunda firmamız, iptali bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur.
• Konaklamasız tur olduğundan çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
• Tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar talep edilen rezervasyon iptallerinde tur bedelinin %50 kesinti ile iade yapılır. Son hafta içerisinde talep edilen iptal ve ya tarih değişikliği kesinlikle Kabul edilmez.
Detaylar
• 2016 yılı boyunca her Cumartesi kalkışlı turlarda geçerlidir.
• 0-6 yaş cocuk koltuk talep etmedigi taktirde ücretsizdir.
• Fırsata; ulaşım, Rehberlik Hizmetleri araç içi ikramlar, Park ücretleridahildir.
• Rezervasyon zorunludur. Mor Travel'in 0 216 329 15 58-0 216 329 15 17- 0532 777 84 05 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.
• Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.
• Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
• |MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.