1.549TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Fethiye / Muğla
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Türkçe Rehber
Var
Liman Vergileri
-
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Taşıt / Vasıta
Var
Kampanyalar
-
Kara Turları
-
Myfriendoo.com olarak Ölüdeniz'de bulunan acentamız ile Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Etkinliği başta olmak üzere Ölüdeniz Turları ve Tekne Turlarımız bulunmaktadır. Ayrıca aktivitelerden oluşan ve konaklama dahil tatil paketi satışımız da vardır.
Daha Fazlası
https://myfriendoo.com
Cep
0 (552) 281-9843
İş
0 (552) 282-9843
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

1.Gün :  Fethiye limanından 11:00-12:00 gibi demir aldıktan sonra, öğlen yemeği ve denize girmek için Samanlık Koyu’na gideceğiz. Daha sonra teknemiz Kelebekler Vadisi’ne hareket edecek (hava ve deniz durumu müsait ise durulur). Arzu eden misafirlerimiz yüzebilir ya da Kelebekler vadisini ziyaret edebilir. Buradan Ölüdeniz’e hareket edeceğiz, burada yamaç paraşütü yapma imkanınız bulunmaktadır. Gezinti, akşam yemeği ve geceleme için tarihi St Nicholas adasına geçeceğiz.Burada Bizans kalıntılarını da ziyaret edebilirsiniz.


2.Gün:  Gün doğuşuyla birlikte Akvaryum ve Kalkan yakınlarındaki Fırnaz Koyu’na varılır. Kahvaltı ve denize girme molasından sonra büyüleyici balıkçı kasabası Kaş’a hareket edip, burada öğle yemeği yiyeceğiz. Kaş limanından hareket ettikten sonra Kekova yakınlarındaki bir koyda denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

3.Gün:  Batık şehir Kekova’ya hareket edeceğiz. Likya ve Roma su altı ve su üstü kalıntılarının olduğu batık şehir Kekova, arkeolojik olarak koruma altındadır. Arabaların giremediği geleneksel balıkçı kasabası Simena, Bizans ve  Osmanlı Kalesi ziyaret edilir. Gökkaya Koyu’nda su sporları yapma imkanı bulunmaktadır. Bu korsan cenneti koyda akşam yemeği yedikten sonra kaçakçılar mağarasında eğlenmek için karaya çıkabilirsiniz.

4.Gün:  Kahvaltı sonrası Korsanlar Mağarası’na bir gezi yapıp sonrasında turumuzun son durağı olan Andriace Limanına yolculuk yapacağız. Arkeolojik bölge Myra’ya, St. Nicholas kilisesine gidebilir yada alışveriş, banka işlemlerinizi yapabilirsiniz. 14:00-15:00 arası Olympos ağaç evlere otobüs ile transfer yapılır ve turumuz burada sona erer.

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.