600TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Odunpazarı / Eskişehir
Gidiş / Geliş
VAR
Tur Programı
VAR
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
TEKNE TURU / AURA CLUB / RAFTİNG / MEHTAP TURU
Ücretsiz Aktiviteler
ULAŞIM / SABAH KAHVALTISI / AKŞAM YEMEĞİ /KONAKLAMA / REHBERLİK HİZMET
Kampanyalar
%10

OLYMPOS GEZİSİ  /  

Çarşamba gece saat 00:00 da Hasan Polatkan Migros Önünde Buluşarak Hareket Ediyoruz Yolda Verilecek Olan Molaların Ardından Sabah Saatlerinde Konaklama Yapacağımız Tesise Varıyoruz Ardından Hızlı Bir Şekilde Odalarımızı Alıyoruz.
1.Gün;Tesisimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz Olympos’un mavi bayraklı plajında denize girebilir. Gün boyu serbest zamanın ardında akşam yemeğimizi tesiste yedikten sonra dileyen misafirlerimiz sabah saat 03:00 kadar sürecek olan köpük partisine katılmak üzere İnferno & Aura club’te yapılacak olan etkinliğe katılabilirler.

2.Gün;Sabah tesiste kahvaltımızı yaptıktan sonra 09:30 da Tekne gezisine katılacak olan misafirlerimiz ile tesisin giriş kapısında buluşuyoruz. Tekne gezisi; Sabah saat 10:00 da akşam saat 18:00 a kadar sürmektedir toplamda dört farklı koyda denize girme fırsatı yakalayabilirsiniz ve öğle yemeği teknede balık, makarna, salata şeklinde servis edilecektir tekne gezisine katılmayacak olan misafirlerimiz günlerini Olympos’ta geçirebilir farklı bir etkinlik yapmak isteyen misafirlerimiz grup liderine sorarak bilgi alabilirler
dalış,atv,kano vb… şeklinde akşam yemeği için tesisimize döndükten sonra o geceki etkinliğimiz Yanartaş gezisi, Yanartaş; Çıralı ve Olympos’un tepelerinde 230 metre yükseklikte yer alan, sonsuz ateş olarak anılan ve doğal bir ateş kaynağına sahip olan Yanartaş, doğal güzellikleri ile birlikte Antalya Kemer’de mutlaka görülmesi gereken önemli bölgelerden birisidir. Etkinlik için saat 22:00 da tesis önünde buluşarak rehber ve görevli arkadaşlarla birlikte yola çıkıyoruz.

3.Gün;Sabah tesiste kahvaltımızı yaptıktan sonra Türkiye’nin en güzel koylarından birisine sahip olan Adrasan’a doğru yola çıkıyoruz Olympos’a yaklaşık 10 km mesafede olan bölgede gün boyu su sporları yapabilir tekne gezilerine ve dalış turlarına katılabilirsiniz. Plajın kum olması ve çok geniş bir alana sahip olması sizlere Olympos’un dışında da keyif sağlayacaktır. Akşam saat 18:00 da tekrar araçtaki yerlerimiz alarak tesisimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz tesiste açık büfe olarak sunulacaktır. Gece etkinlik olarak sizler için mehtap gezisi düzenliyoruz ve yine Adrasan’dan hareket ederek kıyı şeridinden fazla uzaklaşmadan teknemizde afif müzik eşliğinde zaman geçiyoruz dileyen misafirlerimiz deniz keyfi yapabilirler. Akşam saat 21:30 da tesis önünden hareket ediyoruz ve gece dönüş saati ortalama olarak 02:00 , 03:00 dür.

4.Gün;Sabah tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra geri dönüş yolculuğu için araçtaki yerlerimizi yavaş yavaş alıyoruz.
dönüş için hareket saatimiz 09:30 dur. Son günümüzüde değerlendirmek adına dönüş yolunda rafting yapmak üzere Köprülü Kanyon istikametine doğru hareket ediyoruz. Tüm misafirlerimiz hayatlarında en az bir kere yapmalarını tavsiye ederiz. Köprülü Kanyon; Türkiye’deki en güvenli ve en eğlenceli parkurlardan birisi olup etkinliğimiz yaklaşık 12 km lik bir parkurda olacaktır ve her botta bir görevli rafting hocası ile birde grubumuzdan bir görevli olacaktır. Unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Rafting etkinliğine katılmayacak olan misafirlerimiz tarihi köprülü kanyonu gezebilir ve tatlı suya girmenin keyfini bu berrak sularda yaşayabilir. Etkinliğimiz ardında tekrar araçtaki yerlerimizi alarak artık gezimizi sonlandırıyor ve Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*ULAŞIM
*KONAKLAMA
*3 SABAH KAHVALTI *3 AKŞAM YEMEĞİ *ADRASAN GEZİSİ
*SEYAHAT SİGORTASI
*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
*SE7EN ORGANİZASYON REHBERLİK HİZMETLERİ

EKSTRA HİZMETLER
*İNFERNO & AURA CLUB 30 TL (ULAŞIM+MEKAN GİRİŞ ÜCRETİ)
*GÜN BOYU TEKNE GEZİSİ 60 TL (ULAŞIM+TEKNE ÜCRETİ+ÖĞLE YEMEĞİ BALIK MENÜ)
*YANARTAŞ GEZİSİ 30 TL (ULAŞIM+MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ)
*MEHTAP GEZİSİ 35 TL (ULAŞIM+TEKNE ÜCRETİ)
*RAFTİNG ETKİNLİĞİ 60 TL (ULAŞIM+RAFTİNG ÜCRETİ+ÖĞLE YEMEĞİ TAVUK ŞİŞ MAKARNA SALATA ŞEKLİNDE VE TÜM RAFTİNG EKİTMANLARI)

Etkinliklere katılım zorunlu değildir dileyen misafirlerimiz hiçbir etkinliğe katılmadan da tatillerini yapabilirler. Etkinlikler için yeterli katılım sağlanmadığında rehberimiz o an için sizlere farklı bir etkinlik sunabilir. Programların hepsi sizleri daha mutlu etmek adına düzenlenmiştir ve yılların verdiği bilgi birikim ile hizmetinize sunulmuştur.
İyi tatiller dileriz…

İLETİŞİM VE BİLGİ : 0539 385 90 40

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.