620TL
650TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Nevşehir
Süre
25.10.2016
Yer
KAPADOKYA
Kişi
0
Başlangıç
-
Bitiş
-
Uçuş Yüksekliği
-
Uçuş Tipi
Standart Uçuş
Konaklama
-
Restorant
Var
AgamiTour Agency Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.Faaliyetlerimiz arasında; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel hizmetleri, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti ve uçak bileti satışları bulunmaktadır. Şirket Amacı; Kaliteli ve dürüst hizmet için mutlak müşteri memnuniyetidir.Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Vizyonumuz;”Tur deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, turizm dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider Seyahat Acentası olmak.” Şirket Değerlerimiz; – Yenilikçi – Adil – Pozitif – Müşteri Odaklı – Tutkulu Çalışma Prensiplerimiz; Kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırız, Gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız, Kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve ahlaki değerler çerçevesinde yürütürüz, Maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırız, Rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyiz, Hızlı hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederiz, Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz.
Daha Fazlası
www.agamitour.com
Cep
0 (532) 330-7338
İş
0 (384) 219-2939
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor


Balon Turu
Hareket  :  Sabah saat 05.00 uyandırma, daha sonra uçuşun yapılacağı yere hareket. Saat 05.30 Balon turu için hareket , tur süresi minimum 1 saat. Otelden balon turunun yapılacağı yere ve tekrar tur sonu otele transfer için ekstra ücret alınmıyor. Uçuş öncesi kahvaltı veriliyor. Yöresel şampanya ile yapılan kutlamadan sonra yaklaşık saat 08.30 – 09.00 arası otele transfer.
Program :  Turun yönü, balon turunun yapıldığı gün rüzgarın durumuna göre belirleniyor. Balon turu esnasında misafirler Kapadokya’nın olağanüstü doğal manzarasını yukarıdan görme zevkine sahip olacaklar. Misafirler balon turuna hazırlık esnasında fotoğraf çekebilirler veya uçuş için gerekli gereçlerin hazırlanmasına yardımcı olabilirler. Yaklaşık 1-1.5 saatlik tur süresince bazen çok aşağılardan bazen de çok yüksekten uçarak Peribacalarını yukarıdan görme imkanına sahip olacaklar. Balonun havada kaldığı süre boyunca yolcular korku veya baş dönmesi hissetmeyecekler. Balon yere indikten sonra uçuş gereçleri toplanacak ve şampanya ile kutlama yapılacak ve yolculara uçuş sertifikaları verilecek. Daha sonra yolcular kaldıkları otele bırakılacak.
Şartlar :  Mevsimine göre sıcak tutacak giysiler, yürüyüş  ayakkabıları, film, fotoğraf makinesi yolcular tarafından getirilmesi gerekli şeyler. Rezervasyonlar 1 gece önce yapılabilir, kredi kartı veya peşin ödeme kabul edilir. 

Video bulunmamaktadır.