990TL
990TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Fatih / İstanbul
Tur Programı
-
Konaklama
3 Gece 4 Yıldız Otelde 1 Gece Trende
Rehber
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
Var
Travel Terminal, Kültür Turizm Bakanlığı’na ve ( TURSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne bağlı bir Seyahat Acentasıdır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında belirtilen Seyahat Acentalığı faaliyetlerini yürütmek üzere, 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne profesyonel ve yenilikçi turizm yaklaşımları ile toplumumuzun seyahat alışkanlıklarında belirleyici bir Tur operatörü olma yönünde hızla ilerlemektedir. Travel Terminal, organizasyon kabiliyeti ve titiz yaklaşımları ile sektör içerisinde atılımları örnek alınan saygın bir marka olarak, ülkemiz Turizm piyasasında yer edinmiştir. Travel Terminal, her geçen yıl alt yapı yatırımlarını arttırarak güçlü ve iddialı duruşunu sürdürmektedir. Müşterilerine en doğru, en iyi ürünü sunmak, mutlu bir tatil geçirmelerini sağlamak, her zaman hedeflerinde en ön sırada yer almaktadır. Türk Turizmine uzun yıllar hizmet vermenin ancak durmaksızın başarılı organizasyonlar üretmek ile mümkün olduğunu düşünen Travel Terminal, bu hedefine ulaşabilmek için ülkemizin ekonomik koşullarına uygun, titizlikle hazırlanmış, müşteri memnuniyeti odaklı Seyahatler planlamaktadır. Tüm faaliyetlerini arkasında memnun, mutlu ve keyifli müşteriler bırakarak gerçekleştirmenin haklı gururunu ve onurunu yaşamaktadır. Hizmet sektöründe başarı, maddi kazanımlar değil, taahhütler ve sonuçlarıdır. Önemli olan başarılı bir servisin ardından keyifle anılmaktır. Bu nedenledir ki; Travel Terminal keyifli dostlukların adresidir…
Daha Fazlası
www.travelterminal.net
Cep
0 (535) 611-7268
İş
0 (212) 587-2222
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor
DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU

4 GECE 5 GÜN - UÇAK Gidiş - TREN Dönüş  KÜLTÜR TURU
(Cuma) Havayolu ile İstanbul - Kars Gidiş
(Pazartesi) Doğu Ekspresi Yataklı Vagon ile Kars - Ankara Dönüş
(Salı) Yüksek hızlı Tren ile Ankara - İstanbul Dönüş  

Kars çevresi Karayolu transferleri & 3Gece Otel Konaklaması & 1Gece Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Konaklaması & Rehberlik & 3 Kahvaltı & 3 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası Tur Ücretlerine Dahildir.

Tur Programı

1. Gün: Kars Gidiş Uçuşu ve Kars Turu
Sabah saatlerinde (09:25 İstanbul Sabiha Gökçen - Pegasus Havayolları veya 08:55 Ankara Esenboğa - Anadolu Jet uçuşu ile ) Kars seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Kars havalimanında öğlen saatlerinde rehberimiz ile buluşmamızı takiben turumuza başlıyoruz. Bugün yapacağımız Kars merkez gezimizde geniş sokakları, planlı yerleşimi, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapılarını panoramik olarak görme imkanı bulacağız. Yapacağımız Kars şehir turunda: Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını panoramik olarak göreceğiz. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Kars Kalesi, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler. Akşam saatlerinde programımızı sonlandırıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

2. Gün: Ani Harabeleri Turu – Çıldır Gölü Turu
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Ermenistan sınırında yer alan bölgenin en önemli yerleşim alanı olan ve günümüzde terkedilmiş vaziyette bulunan Ani Harabeleri ne gidiyoruz. Kar altında daha da etkileyici olan Ani'yi dolaşıyor ve kısa bir mola veriyoruz.  Molanın ardından Ani harabelerinden ayrılarak Çıldır Gölü'ne ulaşmak üzere hareket ediyoruz. Yörede peynir yapımı ile ünlü Malakan Köyü olan Yalınçayır köyünü yol güzergahımızda panoramik olarak gördükten sonra Çıldır Gölüne ulaşıyoruz. Burada verdiğimiz öğlen yemeği molamızın ardından Göl çevresinde keyifle zaman geçiriyoruz. Çıldır Gölü Kış Mevsiminde donan bir göl olmasına karşın buzu kırıp balık tutan balıkçılar oldukça ilginç bir manzara sunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir buz pistine dönen Çıldır gölü üzerinde (buzun uygun olması durumunda) Atlı kızaklar ile göl çevresinde tur atmakta mümkün. Çıldır gölü çevresini keşfederek geçecek günümüzde hava kararmaya başladığında ayrılarak, otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün: Sarıkamış Kayak Merkezi ve Kars Merkez Turu
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından aracımıza yerleşerek Kars merkez gezimizin ikinci bölümünü gerçekleştiriyoruz. Bir önceki gezimizden ziyaret edemediğimiz binaları ziyaret ederek Kars gezimizi tamamlıyoruz. Öğlen yemeğinden sonra Kars merkezden ayrılarak Sarıkamış'a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerindeki Şehitler Anıtı'nı ziyaret ettikten sonra Sarıkamış'ta Katerina Köşkü'nü dıştan görüyoruz. Sarıkamış denilince ilk akla gelen Kayak Merkezini misafirlerimizin görebilmesi için burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman esnasında Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz ekipmanlarını alarak Kayak yapabilirler. Serbest zamanımızın sona ermesiyle birlikte otelimize dönüş seyahatimizi gerçekleştirerek dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

4. Gün: Doğu Ekspresi ile Kars - Ankara Seyahati ( 1 gece Tren Konaklama )
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Kars Tren garına transfer oluyor ve TCDD Doğu Ekspresi yataklı vagonumuzda odalarımıza yerleşiyoruz. Saat 08:00 'de hareket edecek Doğu Ekspresi ile 24 saat sürecek bir seyahate başlıyoruz. Özellikle Kış manzaralarının en güzelini sunan Kars - Erzurum - Erzincan hattını gündüz saatlerinde geçmenin verdiği bol manzaralı ve keyifli bir seyahat bizi bekliyor olacak. Bugün ve gecemizi birbirinden farklı anadolu amnzaralarını seyrederek geçiriyoruz. Öğlen ve Akşam yemeği için Trenin Yemekli vagonunda Restorandan ücreti karşılığında temin edilebilir. Gecemizi trende seyahat halinde ve odalarımızda keyifli bir uyku ile geçiriyoruz. Bu gece Konaklama Trende Yataklı odalarımızda.

5. Gün: Ankara - İstanbul YHT Dönüş seyahati ve Tur bitişi
Bir önceki gün başlayan Doğu Ekspresi Tren seyahatimiz sabah saat 08:00 sularında Ankara'ya ulaşmamız ile sona eriyor. Ankara 'dan planııza katılmış misafirlerimiz ile burada vedalaşarak ayrılıyoruz. İstanbul 'dan katılan misaifirlerimiz ile birlikte Ankara YHT Garından Saat 10:00 da hareket edecek olan Ankara - İstanbul Yüksek Hızlı Treni ile İstanbul seyahatimize devam ediyoruz. Saat 14:00 'de İstanbul Pendik Garına ulaşmamızın ardından turumuzu burada noktalıyor ve yeni bir gezide buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  İstanbul Sabiha Gökçen yada Ankara Esenboğa - Kars Biletleri
  Kars - Ankara Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Biletleri ( Yataklı Kompartman)
  Ankara - İstanbul YHT Tren Biletleri ( Koltuk)
  Kars - Ani Harabeleri - Çıldır gölü - Sarıkamış Minibüs ulaşım hizmetleri
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  3 Gece Hotel konaklaması
  1 Gece Yataklı Vagon Tren Konaklaması
  Otellerimizde alınan 3 Sabah Kahvaltısı
  Otellerimizde alınan 3 Akşam yemeği
  Zorunlu Seyahat Sigortası
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tren seyahatinde alınan tüm öğünler
Kişisel harcamalar, Alışverişler
Çıldır Gölü Kızaklı Fayton turu
Müze Giriş Ücretleri ( Ani Harabeleri 8 TL dir )
Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej biniş ücretleri
Tüm Öğlen yemekleri

KONAKLAMA : Sim-Er Hotel - Kars (****)
Turizm Bakanlığına Bağlı Sim - Er Hotel Kars Merkezinde bulunmaktadır. Toplam 146 Oda 4 Suit ve 300 yatak kapasitelidir. 150 Kişilik restaurant, 250 kişi kapasiteli çok amaçlı salon, sauna, lobby, lobby-bar,ücretsiz Wi-Fi hizmetleriyle misafirlerimizi ağırlamaktadır.
2018 Kars Turları...

Travel Terminal 2018 KARS Turları Aralık - Ocak - Şubat - Mart- Nisan aylarında gerçekleşecektir.
Bu yıl 6 farklı Tur Planı ile Misafirlerimizden gelen talepleri karşılayacak ve bu keyifli seyahati yaşatacağız.
Türkiye'nin her yerinden İstanbul veya Ankara Uçak bağlantısı ile Katılma imkanı bulunmaktadır. 

1. Doğu Ekspresi ile Kars Turu ( Kişibaşı 1090 TL )

Çarşamba 11:00 Hızlı Tren ile İstanbul - Ankara Gidiş
Çarşamba 18:00 Doğu Ekspresi ile Ankara - Kars Gidiş
1 Gece Tren Konaklama + 3 Gece Otel Konaklama
Pazar 14:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) Kars - İstanbul Sabiha Gökçen Dönüş


2. Doğu Ekpresi ile Kars Turu ( Kişibaşı 990 TL )
Cuma 10:00 (Sabiha Gökçen Pegasus veya Ankara Anadolu Jet ) Kars Gidiş
3 Gece Otel Konaklama + 1 Gece Tren Konaklama
Pazartesi 08:00 Doğlu Ekpresi ile Kars - Ankara Dönüş
Salı 10:00 Hızlı Tren ile Ankara - İstanbul Dönüş


3. Doğu Ekspresi ile Kars Turu ( Kişibaşı 1290 TL )
Cumartesi 11:00 Hızlı Tren ile İstanbul - Ankara Gidiş
Cumartesi 18:00 Doğu Ekspresi ile Ankara - Kars Gidiş
1 Gece Tren Konaklama + 4 Gece Otel Konaklama
Perşembe 14:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) Kars - İstanbul Sabiha Gökçen Dönüş


4. Doğu Ekpresi ile Kars Turu ( Kişibaşı 890 TL )
Çarşamba 10:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) İstanbul Sabiha Gökçen - Kars Gidiş
2 Gece Otel Konaklama + 1 Gece Tren Konaklama
Cuma 08:00 Doğlu Ekpresi ile Kars - Ankara Dönüş
Cumartesi 10:00 Hızlı Tren ile Ankara - İstanbul Dönüş


5. Uçaklı Gidiş Dönüş Kars Turu ( Kişibaşı 990 TL )
Pazar 10:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) İstanbul Sabiha Gökçen - Kars Gidiş
3 Gece Otel Konaklama  ( Tren seyahati bulunmaz )
Perşembe 14:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) Kars - İstanbul Sabiha Gökçen Dönüş


6. Uçaklı Gidiş Dönüş Kars Turu ( Kişibaşı 790 TL )
Cuma 10:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) İstanbul Sabiha Gökçen - Kars Gidiş
2 Gece Otel Konaklama  ( Tren seyahati bulunmaz )
Pazar 14:00 (Pegasus veya Anadolu Jet ) Kars - İstanbul Sabiha Gökçen Dönüş

 

https://www.youtube.com/watch?v=dgyXhuW99i4