59TL
90TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Ümraniye / İstanbul
Gidiş / Geliş
Otobüs
Tur Programı
Her Cumartesi - Pazar Hareketli
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
Öğle Yemeği ve Kişisel Harcamalar
Ücretsiz Aktiviteler
Hayvanat Bahçesi Girişi
Kampanyalar
Gruplara ve Şirketlere Özel İndirimler
''Mortur Turizm Seyahat Danışmanlık Gıda Dış Tic.Ltd.Şti'' AnıTur - TatilStil - TatilBudur ve IATA Uçak Bilet Yetkili Acentesidir. Yurtiçi ve Yurtdışı Tatil - Tur Eğlence Organizasyonları. TÜRSAB Belge No: A-5395
Daha Fazlası
www.mortur.com.tr
Cep
0 (532) 211-0601
İş
0 (216) 329-1517
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Günübirlik Darıca Hayvanat Bahçesi girişi dahil Harikalar Sahili, Maşukiye ve Sapanca turu kişi başı 90 TL yerine 59 TL!
30 Haziran 2016 tarihine kadar her Cumartesi, Pazar geçerlidir.

Tur Programı
• 07:00 Bakırköy Boyner önü
• 07:30 Beşiktaş Yıldız Camii
• 07:45 Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi karşısı
Kalkış noktalarından hareketle ikramlar eşliğinde yolculuk. Darıca Hayvanat Bahçesi’ne gidiş.
Avrupa Hayvanat Bahçeleri Birliği tam üyesi olan, Avrupa standartlarında kabul edilmiş, ülkemizin ilk ve tek hayvanat bahçesi olan Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Bahçesi 80 dönümlük alana kurulmuştur. Hayvanat bahçesi 200 çeşide yakın 2.000 adedi aşkın hayvan ile Türkiye’nin en çok türe sahip hayvanat bahçesidir. Bunun dışında 250 bitki türünün üzerindeki zenginliğiyle de,ülkemizin sayılı botanik parkıdır.
Hayvanat bahçesi gezisi ardından İzmit-Derince’de bulunan Harikalar Sahili.
Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan park 2006 yılında en iyi proje ödülüne layık görülmüştür. “Harikalar Sahili” adı verilen parkta Nasreddin Hoca, Keloğlan, Gargamel, Beyaz Atlı Prens, Dinozor Dino gibi masal ve çizgi film kahramanlarını orjinal boyutlarıyla görebilirsiniz.
Harikalar Sahili gezisi sonrası Maşukiye'ye hareket. Maşukiye’de öğle yemeği. (Ekstra ücretli olup, isteğe bağlıdır.) Maşukiye’de doğa içerisinde gezi yapabilir, ATV safari, paintball veya at binme gibi aktivitelere katılabilirsiniz. (ekstra - ATV turu tek kişi 65 TL / çift kişi 75 TL, UTV fiyatı ise 90TL’dir. UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi verilir. Bu kısa ve önemli bilgilendirmenin ardından ilk grup rehber önderliğinde safariye başlar. Safari yaklaşık 30-45 dk arası sürmektedir. Bu gezi boyunca orman içerisinde, kayın ağaçlarının arasında, patika yollarda zorlu bir yolculuk yapılır. Patikalardan, derelerden, sulardan geçerek Samanlı Dağı'nın hoş manzaralarını fotoğraflamak için kısa molalar verilecektir. Ehliyet şartı aranmamaktadır. 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes safariye katılabilir.)
Maşukiye gezisi tamamladıktan sonra Sapanca Gölü'ne hareket. Sapanca'da göl kenarında yürüyüş yapabilir, deniz bisikletleri ile gölde gezebilirsiniz. (Deniz bisikleti ekstra ücretli olup, isteğe bağlıdır.) Göldeki gezi ardından İstanbul’a doğru hareket ve tur sonu.
Detaylar
• Katılmak istediğiniz tur tarihinin MÜSAİTLİK DURUMU için acente ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur.
• CardFinans, Axess, Bonus Card ve WorldCard'a 3 taksit seçeneği sunulmaktadır.
• Günübirlik tur olması nedeniyle çocuk indirimi bulunmamaktadır.
• Fırsata; ulaşım, rehberlik hizmetleri, araç içi ikramlar, park ücretleri, hayvanat bahçesi giriş ücretleri dahildir.
• Rezervasyon gereklidir. 0216 329 15 17 – 0216 505 06 67 - 0532 777 84 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
• Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.
• Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
• MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.