95TL
120TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Silivri / İstanbul
Oda Sayısı
26
Restorant
Var
Açık Büfe
-
Klima
Var
Banyo / Duş
Var
Wifi
Var
Uydu
Var
Oda Servisi
-
Masaj
-
Konum
İstanbul-Silivri
Ücretli Aktiviteler
Atlı Turlar
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Erkanlı Country Resort geniş bahçesi, havuz kompleksi ve binicilik tesisiyle başlangıçta hobi amacıyla aile tesisi olarak tasarlanmış, zamanla büyük bir ticari kurum haline gelmiş bir aile otelidir.
Daha Fazlası
http://www.erkanli-tatilkoyu.com/
Cep
0 (532) 474-7439
İş
0 (212) 734-3523
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Otel

  Binicilik tesisimizi, havuzu ve bahçemizi bitirdikten sonra misafir, arkadaş ve müşterilerimiz bizden gece kalınabilecek bir yer talep ettikler.

    Kalabalık ailemizden ve mevcut bulunan geniş alandan mütevellit hayalimizdeki evi daha büyük bir ölçekte tasarladık fakat çok geçmeden tasarılarımız, evi bir butik otel haline dönüştürmek üzere kök saldı. Sürekli yenilenerek genişleyen bu proje verimli bir sonuca gidecek gibi görünüyordu. Neyse ki nispeten küçük yapısal değişiklik ile bunu başarmak istedik ve başardık.

Ve böylece, Erkanlı Country Resort 2009 yazında ortaya çıktı. Yavuz yapısal konulara odaklanmışken, bir İngiliz bakış açısıyla ben peyzaj işleri ve otelin iç dekorasyonu üzerine yoğunlaştım. Bir yıl sonra tasarladığımız binayı 8 odası ve her odanın kendine özel bahçesiyle birlikte kullanıma hazır hale getirdik.

Sonuç itibariyle şu anda 26 oda, 2 suit ve 2 villa ile birlikte sizlere hizmet verebildiğimizden dolayı memnuniyet duymaktayız.
     

( Ana girişten bahçe odalarının bir görüntüsü )


 

Ayrıca yarı açık/kapalı olarak kullanılabilir havuzumuzu kapalı halde ve ideal ısı ayarlaması yapıldığında kışın, dış cephelerin açılması ve bahçe ile aynı atmosferi oluşturmak suretiyle yazın kullanımınıza sunmaktayız. Bununla birlikte havuz kompleksimizde jakuzi, buhar banyosu ve sauna spa  hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda  iş toplantıları için bir seminer/ sinema odası yapılmış bulunmaktadır.


       
                                                                

Special ‘S’ status hotel       

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2010 yılında otelimize verilen ve  İstanbul’da sadece 21 otelin sahip olduğu  ‘’ Special ‘S’ status hotel’’ ünvanı aldık. Eşsiz özelliklerinden dolayı otelimize bu statünün verilmesi bizleri onurlandırdı.

  Bu süre içinde dünyanın birçok yerinden düğün, diğer özel organizasyonlar, ulus ve uluslar arası  televizyon programları ve filmler için  ağırladığımız  misafirlerden memnuniyet duyduk.

   
 

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.