100TL
120TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Bodrum / Muğla
Süre
55
Yer
Bodrum / Muğla
Seri
Mercedes
Model
Vito
Yolcu Kapasitesi
9
Taşıma Türü
Vip Transfer
Klima
Var

Bodrum Transfer

Bodrum transfer şirketimiz yıllardır Bodrum havalimanı transfer,bodrum havaalanı transfer ve bodrum vip transfer hizmetleri vermektedir. Dilediğiniz adresten dilediğiniz adrese konforlu,güvenli ve ekonomik bir transfer için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.Bodrum transfer araçlarımız her transferden sonra özenle temizlenip yeni misafirini almaya temiz bir şekilde gitmektedir.

Bodrum transfer fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak geniş bir yelpazeye sahiptir.Araç filomuzdan bütçenize uygun aracı seçebilirsiniz.Dilediğiniz tarih ve saatte kaptanlarımız sizi bekliyor olacaktır.Araçlarımızda bebek koltuğu ve su ikramlarımız ücretsizdir.Bodrum transfer company for many years Bodrum airport transfer, Bodrum airport transfer and Bodrum VIP transfer services. You can reach us 24/7 for a comfortable,secure and economical transfer from your desired address to your desired address.Bodrum transfer vehicles are cleaned carefully after each transfer and go clean to get your new guest.

Bodrum transfer prices have a wide range of prices for each budget.You can choose the tool that fits your budget from our vehicle fleet.Our captain will be waiting for you at any time and date.Baby seats and water refreshments are free of charge in our vehicles.

Video bulunmamaktadır.