199TL
279TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Kadıköy / İstanbul
Tur Programı
-
Konaklama
-
Rehber
Var
Restorant
Yok
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
Var
Firmamız 2014 yılından bu yana Yurt içi & Yurt dışı her türlü tur organizasyonlarında profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.
Daha Fazlası
www.tatilselfie.com
Cep
0 (546) 538-3191
İş
0 (850) 736-2626
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Erken rezervasyonda ekstra bedelsiz Bozcaada Bağbozumu
               Bağbozumunda  ,Bozcada & Kadırga Koyu & Assos  Turu
                                                        2/4 Eylül 2016 Tarihine özel

1.Gün      Cuma              İstanbul-Bozcaada
23.00  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,24.00  Bakırköy Ömür Plaza Önü, 24:30 Beylikdüzü migros karsısı , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek Çanakkale üzerinden Bozcaada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün     Cumartesi        Bozcaada
Sabah saatlerinde  Geyikli iskelesine varış Geyikli iskelesinde feribot saatini beklerken dileyen misafirlerimiz sahildeki restaurantlar da kahvaltılarını alabilirler (kahvaltı extra olup bedeli misafirlerimize aittir). Kahvaltımızın ardından feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.
*Adaya otobüs geçişi yasak olduğu için ayazma plajına gidecek misafirlerimiz, belediye minubüslerini  kullanacaktırlar. Minübüs ücreti  katılımcılara aittir.

3.Gün  Pazar                  Kadırga Koyu  - Assos – Çanakkale - İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış.Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman.rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman.Dileyen Misafirlerimiz  Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler.Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
                                     Tur Bedeli  199 TL 
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 40 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 100 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler
*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
*Rhodius Sarıçay,Turban,Aşkın otel veya dengi otel de  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama
*Tatil selfie ,hizmet anlayışı ve güvencesi .
*Rehberlik hizmeti
*

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri
*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
*Athena tapınağı giriş ücreti veya Assos Liman minibüs ücreti misafirlerimize aittir
*Feribot geçiş ücretleri, ören yeri giriş, millipark giriş ücretleri için otobüste kişi başı 20 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.Zorunlu Ücretler Tur Programı ile bir bütündür.


Rezervasyon Detayları
Rezervasyon Detayları
a- Kod alım işleminizi takiben 0850 736 26 26 veya 05465383191  nolu telefonu arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz.Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com mail adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür.
*Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
*Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Video bulunmamaktadır.