1.250TL
1.350TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Muratpaşa / Antalya
Gidiş / Geliş
ANTALYA
Tur Programı
KARADENİZ
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Yok
Ücretli Aktiviteler
MÜZE GİRİŞLERİ
Ücretsiz Aktiviteler
OTELDE ALINAN KAHVALTI VE AKŞAM YEMEGİ
Kampanyalar
-

1.GÜN:Sabah 06.00 da hareket edilir, gerekli molalar verilerek Ankara üzeri Gölcük gölüne gelinir gezildikten sonra Bolu’da otelde konaklanır.
2.GÜN:Sabah  kahvaltıdan sonra,  Gerede üzeri Safranbolu’ya gelinir. Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini göreceğimiz evleri, turistik çarşısı, tarihi Cinci Hanı, Kaymakam Evi müzesi gezilir. Safranlı lokum almak için serbest zamanın ardından Kastamonu’ya gelinir. Cumhuriyet meydanı, tarihi saat kulesi, cami gezilir ve Kastamonu'da otelde konaklanır.
3.GÜN:Sabah kahvaltıdan yola çıkılır. Taşköprü üzeri Sinop’a gelinir. Hamsaroz Körfezi, tarihi Sinop Hapishanesi, Sinop limanı gezilir.  Yola devam edilerek Samsuna gelinir. Cumhuriyet Meydanı ve çarşıda serbest zamandan sonra Samsun’da  otelde konaklanır.,
4.GÜN:Sabah kahvaltıdan sonra Etnografya Müzesi, Bandırma Gemisi gezilir. Yola devam edilerek Ordu’yu kuşbakışı izleyeceğimiz Boztepe’ye gelinir. Burada Öğle yemeğinden sonra gerekli molalar verilerek Çaykara üzeri Uzun göl’ gelinir. Burası gezildikten sonra Ardından minibüslerle (ekstra) Sultan Murat yaylasına Çıkılır ve KARDELEN otelde konaklanır.
5.GÜN:Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılarak Özçay fabrikası, Rize bezi el Dokuması fabrikası gezilir. Çamlıhemşin’de yöresel giysiler içinde Karadenizlileri Resimleyip Ayder yaylasına çıkılır. Kaçkar dağlarının muhteşem manzarası Kanyonları, Vadileri, görüp resimledikten sonra Fırtına deresini takiben Hopa’ya gelinir ve  otelde konaklanır.
6.GÜN:Sabah kahvaltı sonra yola çıkılır ve Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Gürcistan sınır kapısını geçip Gönye Kalesi’nde panoromik fotoğraf molasının ardından Çoruh Nehri’ni geçerek Batum’a ulaşacağız. Burada Dünyadaki bütün bitki türlerini barındıran Botanik Parkı gezdikten sonra Gürcü Mutfağının lezzetlerini doyasıya tadacağınız öğle yemeği molası vereceğiz. Ardından Orta Camii, Etnografya Müzesi, Şehir Parkı, Batum Limanı, Avrupa Meydanı ve Medea Anıtı gezileri ardından verilen serbest zaman sonrası yola çıkılarak Hopa’ya gelinir ve  otelde konaklanılır.
7.GÜN:Sabah kahvaltıdan sonra Atatürk Köşkü ve Meşhur Trabzon Gümüşcüsü gezildikten sonra Altındere milli parkına gelinir burası ve Sümela manastırı Gezilir Hamsi köy-Zigana geçidi üzeri Gümüşhane’ye Gelinir. Karaca mağarası gezilir ve Gümüşhane’de otelde konaklanır.
8.GÜN:Kahvaltının ardından yola çıkılarak Tokata gelinir  yazma, bakır ve el sanatları satış yerleri  Yola Devam edilerek Amasya ya gelinir. Hazeranlar Konağı-Kaya Mezarları- Ferhat'ın Şirin için açtığı su kanalları gezilip görüldükten sonra Amasya'da konaklanır.
9.GÜN:Sabah Kahvaltıdan sonra Çorum’a gelinir.Serbest zamanın ardından Alacahöyük gezilir.Yozgat üzeri Nevşehir’e gelinir.Peri bacaları gezilir.(akşam Türk gecesi>ekstra) Nevşehir’de otelde konaklanır.
10.GÜN:Kahvaltıdan sonra program tamamlanır. Konya Mevlana türbesi ve camisi ziyaretinden sonra yola devam edilerek Antalya’ya dönülür.

BATUM'A GİRİŞ UYARISI*Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere ilaç sokmak kesinlikle yasaktır. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi rehberlerimizden alabilirsiniz.
*Gürcistan hükümeti eski, deforme olmuş, kenarları bozulmuş olan kimlik ile giriş yapmayı kabul etmemektedir.
*Nüfus cüzdanı ile Gürcistan’a seyahat edecek 18 yaşından küçük vatandaşlarımız, Gümrük Bakanlığı mevzuatı uyarınca anne ve babalarının nezaretinde veya anne ve babaların birlikte nezaretinde veya yanlarında bulunmayan anne ve babasının yazılı resmi (noterden alınacak) muvafakatini ibraz etmek sureti ile Türkiye’den çıkış işlemi yapabilecektir.
*Bebekler dahil tüm misafirlerin kimliklerinde fotoğraf olması gerekmektedir.
*Yurt ödışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne gre vizeli-vizesiz geçiş sağlanacaktır.
*KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir.
30.000 lari veya üzerindeki meblağa tekabül eden Türk Lirası, döviz, altın vb. bulundurmaları halinde, Gürcistan Gümrük memurlarına sözlü ya da yazılı olarak paralarını beyan etmeleri gerekir. Beyan edilmeyen paraya Gürcistan mevzuatınca el konmaktadır.
*Batum’a geçişte Sarp Sınır Kapısında yoğunluk yaşanabilir.

UYARI !!! ( Sümela Manastırı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak restorasyon çalışmaları nedeniyle, 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren bir yıl süreyle ziyarete kapatılmıştır )

Notlar
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden DAİMA tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda DAİMA tur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER
-Seyahat Sigortası
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı
-Konaklama
-Otelde Alınan Akşam Yemeği
-Ulaşım
-Rehberlik Hizmetleri
-Verilen Fiyat İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır
-0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz. 7-12 yaş %50 ücretlendirilir

 

                                                  REZERVASYON

0242 321 23 73 – 0 507 037 66 79 - 0 507 644 48 45

Video bulunmamaktadır.