319TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Beylikdüzü / İstanbul
Tur Programı
-
Konaklama
-
Rehber
Var
Restorant
Yok
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
Var


BULUŞMA NOKTALARI

21:00 Beylikdüzü Marmara Park Avm Karşısı (Shell)
21:30 İncirli Ömür Plaza Karşısı
22:00 Mecidiyeköy Eski Ali Samiyen Stadının Önü
22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi
22:50 Kartal Yemek Center


TUR PROGRAMI
1. GÜN 7 NİSAN 2017 –CUMA
Egeo Tour konforlu otobüsleri ile Bursa, Balıkesir Manisa  güzergahını takip ederek eski adı Erythai olan son yılların parlayan yıldızı Çeşme’ye varıyoruz.

2. GÜN 8 NİSAN 2017-CUMARTESİ
Çeşmeye sabah erken saatlerde varışımızın ardından yorgunluğumuzu biraz olsun hafiflettikten sonra rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak Çeşme gezimize başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Çeşme Kalesi ve Çeşme Çarşısı bulunmaktadır. Çeşme çarşısında verilecek serbest zamanın ardından yine rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak 8. Ot Festivali için eski adı Agrillia olan Alaçatıya hareket ediyoruz.  Kendine has taş mimarisi, asma bahçeleri, yel değirmenleri ve rüzgarı ile ünlü ege kasabasına varışımız ile birlikte Festival kortej yürüyüşünü izlemek üzere festival alanında yerlerimizi alıyoruz. Bir birinden farklı yöresel kıyafet giymiş yöre halkının doğadan topladıkları çeşit çeşit otları sergiledikleri kortej geçiş sonra klasik müzik konserini izleme fırsatımız olacak . Kortej geçişinin ardından alaçatının dar sokaklarında bol bol fotoğraf çektirebilir yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak Kuşada’sında bulunan otelimize hareket ediyoruz. Otel giriş işlemlerinin ardından  akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. GÜN 9 NİSAN 2017-PAZAR

Sabah Kahvaltımızın ardından  odalarımızdan çıkış işlemlerimizi yaptıktan sonra, Yunanlı yazar Dido SOTIROYO’nun ‘Benden Selam söyle Anadolu’ya’ adlı eserinden bahsettiği ‘ bu yeryüzünde cennet diye bir şey varsa bizim Kırkıca (Şirince) O cennetin bir parçası olsa gerekti’ dediği Şirince’yi, otantik Yunan mimarisini içeren tarihi evlerini ve güzelliklerini doyasıya geziyoruz. Grubumuza öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından toplanarak İstanbul ‘ a doğru yolculuğumuzu başlatıyoruz.
İstanbul’ a varışımızın ardından misafirlerimizi aldığımız buluşma yerlerine bırakarak turumuzu bir başka EGEO tour organizasyonunda görüşmek üzere sonlandırıyoruz.

DAHİL HİZMETLER


• Lüks Araçlar ile ulaşım
• Rehberlik Hizmetleri
• 5 Yıldızlı Otelde 1 Gece Akşam Yemeği ve Sabah kahvaltısı dahil konaklama.
• 1618 Nolu Turizm Kanuna göre Zorunlu Seyahat Sigortası
• Çevre Gezileri
DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
• Öğle Yemekleri
• Tüm yemeklerde alınan içecekler
• Her Türlü kişisel harcamalar
FİYATLANDIRMA

2 Veya 3 Kişilik Oda da kişi Başı 319 Lira
Tek Kişilik Oda Farkı : 90 Lira

0-6 Yaş Çocuklar araçta koltuk almaz ise ücretsizdir. Koltuk almaları durumunda 120 TL ücretlendirme yapılır.

6-12 Yaş Çocuklar : 180 Lira


 

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.