45TL
55TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Bornova / İzmir
Tur Programı
-
Konaklama
-
Rehber
Yok
Restorant
Yok
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
Var
İzmir Çıkışlı Günlük Turlar, Haftasonu Turları, Konaklamalı Turlar, İzmirden Uludağ ve Bozdağ Kayak Merkezi Turları, Gümüldür Aquapark Turları, Kuşadası Adaland Turları, Kuşadası Aquafantasy Turları, İzmir Çıkışlı Çanakkale Turları, Ucuz Uçak Bileti, Uygun Uçak Biletleri Sun Express Onurair Atlas Global Türk Hava Yolları Anadolu Jet Pegasus, Araç Kiralama, İzmir Havalimanı Oto Kiralama, Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiramala, İzmir Filo Araç Kiralama
Daha Fazlası
www.izmirgunlukturlar.com
Cep
0 (506) 347-6251
İş
0 (232) 388-3033
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor
İzmir Çıkışlı 7.Alaçatı Ot Festivali - 9 / 10 Nisan 2016 tarihlerinde Cumartesi ve Pazar İzmir'in belli noktalarından servislerimiz olacaktır !

7.ALAÇATI OT VE HEDİYELİK EŞYA FESTİVAL TURU : 44.99 tl

Çeşme Belediyesinin düzenlediği Otların Rüzgarlı Öyküsü 7'nci Alaçatı Ot Festivalinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Ülkenin en prestijli festivallerinden olan, yerli yabancı turistler tarafından yoğun ilgi gören etkinliğe bir çok şehirden ziyaretçi katılacağı bildirildi !

Sizde İzmir'den bizimle Festivale Katılmak İstermisiniz ?

Sabah 07:30 da belirlenen noktalardan sizleri alıyoruz. Ege nin en güzel yerlerinden biri olan Alaçatı ya doğru yola çıkıyoruz. Alaçatı merkeze vardıktan sonra fotoğraflama için çevreyi geziyoruz. Daha sonra festival noktasına geçip birbirinden farklı ürünlerin ve hediyelik eşyaların sergilendiği OT FESTİVALİNE gidiyor günün tadına varıyoruz. Burdaki serbest zamandan sonra akşam saatlerinde İzmir e varıyoruz.
Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.