369TL
4.428TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Şişli / İstanbul
Gidiş / Geliş
Otobüs
Tur Programı
Var
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
%20 İndirim
Daha Fazlası
www.malitur.com
Cep
0 (538) 556-2563
İş
0 (538) 556-2563
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

23 Nisan Özel İzmir Çeşme Kuşadası Efes Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI – KUŞADAS –EFES – ŞİRİNCE – PAMUKKALE TURU
1. Gün: GECE YOLCULUĞU
21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
22:00 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:45 Çayırova Mc Donald’s

2. Gün: İZMİR – KONAK MEYDANI – KORDON – SAAT KULESİ – HÜKÜMET KONAĞI – ASANSÖR – ÇEŞME – ÇEŞME KALESİ – KERVANSARAY – ALAÇATI – KUŞADASI
01:30 Bursa Almira Otel önünden alacağımız misafirlerimizin ardından, sınırsız araç içi ikramlar eşliğinde unutulmaz bir tur için İzmir’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız olarak sabah kahvaltımızı alacağımız Çiçekli Köy’e varıyoruz. Burada ekstra olarak alacağımız Ege serpme kahvaltımızın sonrasında İzmir’e doğru devam ediyoruz. İzmir’e varışımızla beraber panoramik olarak İzmir Konak Meydanı’nı ve Asansör’ü görüyoruz. Ardından rehberimizin eşliğinde Kordon, Saat Kulesi ve Hükümet Konağını görerek İzmir turumuzu sonlandırıyor ve Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme gezimizde ilk durağımız Çeşme Kalesi olacaktır. Rehberimizin Kale hakkında ki anlatımlarını dinlerken aynı zamanda Kalenin muhteşem manzarasını izliyoruz. Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1528 yılında yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Daha sonra Çeşme Meydan’da rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızım bitimiyle Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Alaçatı’nın dar ve Arnavut kaldırım taşları üzerine kurulu, Rum mimarisi ile Osmanlı Mimarisinin birleştiği renkli sokaklarda serbest zaman veriyoruz. Alaçatı’nın muhteşem manzaralarını fotoğrafladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için Kuşadası’nda bulunan otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Çiçekli Köy’de dileyenler için ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Çeşme’de  serbest zaman olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama : 3-4* otellerde konaklama

3. Gün : SELÇUK – ŞİRİNCE – MERYEM ANA – EFES ANTİK KENTİ
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Şirince gezimiz için Selçuk’a doğru hareket ediyoruz. Zeytinlikler arasında devam eden yolculuğumuz bizi şirin bir Rum Köyü, eski adı ‘’Çirkince’’ olan Şirince’ye varıyoruz. Şirince’de bölgenin en nefis şaraplarının bulunduğu Şarap Evi / Şarap Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra köyde birbirinden güzel fotoğraflar çekebilmek için ve alışveriş yapabilmek için serbest zaman veriyoruz. Birbirinden şirin evleri, sokakları ve insanlarıyla Şirince Köyü gezimizin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından rehberimiz eşliğinde Selçuk şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuzun ardından Meryem Ana’nın evini ziyaret etmek için hareket ediyoruz. Bir dönem Hz. Meryem’in yaşadığı düşünülen bölgede kilisede ziyaretimizi gerçekleştirip dualarımızı yapıyoruz. Meryem Ana’nın evi ziyareti sonrası Efes Antik Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. İlk çağlara ait tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamı ile dünyaca ünlü Antik şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimize başlıyoruz. Efes Antik kentinde rehberimizin anlatımları eşliğinde Efes Antik Kenti ( Efes harabeleri, Agora, Arcadiane Caddesi, Antik Tiyatro, Yamaç Evler, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Hamamlar, Ticaret Agorası, Parlemento Binası, Mozaikli Kaldırım, Celcus Kütüphanesi ) gezilerimizi tamamladıktan akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Hitit Restoranda  serbest zaman olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama : 3-4* otellerde konaklama

4. Gün : PAMUKKALE TRAVERTENLER – KIZILSU – HİERAPOLİS – İSTANBUL
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz. Pamukkale’ye giderken hemen yanında bulunan ve suyunun çeşitli hastalıklara iyi geldiği bilimsel olarak araştırılmış ve kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz. Kızılsu ziyaretimizin ardından rehberimizin anlatımı eşliğinde Hierapolis Antik Kenti’ni geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Bu gezimizin ardından dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacak. Daha sonra antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve yine suyunun çeşitli hastalıklara iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşün ardından Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla görerek gezimizi tamamlıyoruz. Gezilerimizin ardından dünyaca ünlü Denizli Tekstil Mağazalarını gezerek alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alışverişimizin ardından İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zaman olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır. 
Konaklama : Bu gece otel konaklaması yoktur.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
• 3-4* otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama
• Lüks araçlar ile ulaşım
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Otobüs içi sınırsız ikramlar
• Açık büfe 2 sabah kahvaltısı
• Açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
• 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortaı

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
• Programda belirtilen son gün akşam yemeği
• Tüm öğlen Yemekleri
• Tüm yemeklerdeki alınan içecekler
• Tüm kişisel harcamalar
• Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
• Tüm müze ören yeri ve müze giriş ücretleri
• Müze Kart

AÇIKLAMALAR
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber mücbir sebeplerden dolayı ve gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları, kalitesi ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. İptal İade Güvence Paketi almayan misafirler, iptal değişiklik taleplerini 7(yedi) iş günü öncesinden acentaya bilgi vermekle yükümlüdür. Tur başlangıcından itibaren 7(yedi) iş günü öncesinden iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle 7(yedi) iş günü içerisinde iade edilir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal edilir ve misafirin isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenebilir, açığa alınabilir veya iadesi yapılabilir. Böyle bir durumda Malitur misafirlerine 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Malitur sorumlu değildir. 0–6 ve 7-12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

MÜZE KART
Müze kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sunduğu bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müze ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz giriş yapabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müze kart 20 TL, tam Müze kart 50 TL ücret karşılığında alınabilir. Maximum kredi kartı olan misafirler kimlik ibraz ederek müze kart indiriminden yararlanırlar.

İNDİRİMLİ MÜZE KART
T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda 20 TL ücret karşılığında satın alabilirler

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
Tura çıkış tarihinden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal ve iade talebinde bulunulması veya değişiklik talebi halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 20 TL’dir. Günübirlik turlarda İptal İade ve Güvence Paketi yoktur. Rezervasyon esnasında acentaya ödenir.

KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak araçlar turun kişi sayısına göre belirlenmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle araç sözü verilmez.
•31 kişi ve üzeri  Mercedes – Benz Travego, Mercedes –Benz Tourismo, Temsa Safir, Neoplan Tourliner, Neoplan, Neoplan Cityliner.
•31 kişiye kadar Isuzu Novo, Isuzu Turkuaz,  Otokar Sultan
•18 kişiye kadar Mercedes – Benz Sprinter, Volkswagen Crafter

Video bulunmamaktadır.