450TL
500TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Osmangazi / Bursa
Tur Programı
Bursa - Alaçatı - Kuşadası - Bursa
Konaklama
Sentinus Beach Hotel
Rehber
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
Müze Ören Yeri Girişleri ve Tüm Öğle Yemekleri
Ücretsiz Aktiviteler
Ulaşım - Konaklama - Rehberlik Hizmeti
Kampanyalar
Ot Festivali
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
Var

1.GÜN : 06.04.2019 CUMARTESİ

Saat 01.00'da Kent Meydanı önünden Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Birbirinden renkli göz alıcı Alaçatı sokaklarında yürüyerek festivalin gerçekleştirildiği alana doğru gidiyoruz. Yöreyi tanıtan kıyafetler giymiş yöre insanın doğadan topladıkları çeşit çeşit lezzetli ve kokulu otları sergiledikleri alanda dileyenler satın alabilir, dileyenler de otların kullanımı ile yapılmış gıdalardan tadabilirler. Festival alanında serbest zaman veriyoruz. Sonrasında festival alanından ayrılarak otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize giriş yaparak akşam yemeği ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.

2.GÜN : 07.04.2019 PAZAR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Ege'nin ılık rüzgarlarıyla birlikte görsel güzelliklerinden tarihi destanlarına kadar yaşayacağımız bu turumuzda ilk durağımız Ege’nin tatil denilince ilk akla gelen noktalarından biri olan Kuşadası. Buradaki gezimizin ardından vereceğimiz serbest zamandan sonra sıradaki durağımız olan Efes antik kentine geçiyoruz. Kuruluşu Cilalı Taş Devri MÖ 6000 yıllarına dayanır. 1994'te UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Efes, 2015'te ise Dünya Mirası olarak tescil edildi. Buradaki gizli tünellerden, antik tiyatroya kadar anlatacağımız yapıları fotoğraflamak için sabırsızlanacaksınız. Sonraki yolculuğumuz Şirince. Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de kopacak olan kıyamette güvenli bölge olduğu gerekçesiyle son yıllarda hayli merak uyandıran bu tarihi ve mistik köyde dar sokaklarında fotoğraf çekinebili, aromatik tadımları yapabilirsiniz. Buradaki gezimizin ardından otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize giriş yaparak akşam yemeği ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.

3.GÜN : 08.04.2019 PAZARTESİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Çeşme Meydanı’na gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası İzmir’i, Alsancak’ı ve Kordon’u panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında İzmir’in meşhur Saat Kulesi’ni ve Kurtuluş Savaşı’nda düşmana ilk kurşunu atan Gazeteci Hasan Tahsin anıtını görmek için Konak Meydanı’na ulaşıyoruz. Burada verilen kısa bir fotoğraf molası ardından gezimizi tamamlayarak dönüş yoluna geçiyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bursa'ya varıyoruz ve bir başka Tatilkaresi Turizm etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


HAREKET TARİHİ :

06.04.2019 Saat 01:00 – 08.04.2019 Saat 22:00 ( 2 Gece - 3 Gün )


BİLGİ : Araçlarımız katılım durumuna göre 2015 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

• Lüks Araçlarla Ulaşım Hizmeti,
• Araç İçi İkramlar, (Meyve suyu, Cola, Fanta, Çay, Nescafe)
• Sentinus Beach Hotel'de 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
• Sentinus Beach Hotel'de 2 Açık Büfe Kahvaltı,
• Sentinus Beach Hotel'de 2 Açık Büfe Akşam Yemeği,
• Koltuk Sigortası,
• Tursab Seyahat Sağlık Sigortası,
• Rehberlik ve Refakat Hizmeti.
• Tur Boyunca Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimleri,

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Kişisel Harcamalar,
• Yemeklerde Alınan İçecekler,
• Tüm Öğle Yemekleri,
• Ekstra Turlar,
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

Video bulunmamaktadır.