590TL
760TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Ürgüp / Nevşehir
Gidiş / Geliş
-
Tur Programı
-
Taşıt / Vasıta
Var
Rehber
Var
Seyahat Sigortası
Yok
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
-
Ücretsiz Aktiviteler
-
Kampanyalar
-
Kapadokya Balon Turu Fiyatları, Kapadokya Balon Turu Fırsatları, Kapadokya Tatil Fırsatları, Kapadokya Otel Fırsatları
Daha Fazlası
http://www.kapadokbalonturu.com/
Cep
0 (533) 084-8199
İş
0 (533) 084-8199
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

✓Bölgenin en iyi Kaya Oteli ✓Turlar ✓Her şey dahil

1. Gün: Havaalanı ya da terminalde sizleri karşılayıp otel transferinizi sağlıyoruz.  Otelinize yerleşmenizin ardından serbest zaman.

2. Gün: Sabah otelinizde kahvatı ve rehberinizle tanışmanızın ardından ilk ziyatet edeceğimiz yer Devrent Vadisidir, bu vadide çok çeşitli peri bacası şekillerini göreceğiz. Devrent Vadisinden sonra Paşabağı adı verilen ve Kapadokya’nın en büyük peri bacalarını göreceğimiz bir başka yeri ziyaret edeceğiz. Daha sonra ülkemizin en uzun nehrini görmek için Avanos kasabasından geçip bölgenin en ünlü çömlek atölyelerinin birinde çömlek yapımını izleyeceğiz. Çömlek Atölyesinin ardından öğle yemeğimiz için bölge restoranlarının birinde öğle yemeği molası vereceğiz. Öğle yemeğimizden sonra Göreme Açık Hava Müzesini ziyaret edeceğiz. Müzenin ardından Göreme yakınlarındaki panoramada mola vereceğiz. Esentepe adı verilen çok güzel manzara fotoğrafları çekebileceğimiz bu tepedeki molamızın sonrasında otelimize sizi geri bırakacağız.

3.Gün: Otelinizde kahvaltının ardından bugün ilk ziyaretimizi Kaymaklı Yeraltı şehrine gerçekleştireceğiz. Bölgede yaşayan tüm Rumlara yüzyıllar boyu sığınak görevi üstlenmiş olağanüstü bir mağara yapısıdır bu yer altı şehri. Yeraltı şehri ziyaretimizin ardından turumuza Güvercinlik vadisi ile devam edeceğiz. Burada da Kapadokya topraklarının verimliliğini arttırmak için eski dönemlerde kullanılmış yöntemler hakkında bilgi alacağız. Öğle yemeğimizi bölgenin güzel restoranlarının birinde aldıktan sonra turumuza devam edeceğiz. Ardından Çavuşin köyü ziyareti ile eski Rum evlerinin yapısını yakından görüp bu evler ve o dönemdeki Kapadokya ile ilgili bilgi alacağız.

Dönüş saatinize göre havaalanı ya da terminal transferinizi sağlayıp uğurluyoruz.

Dahil olan hizmetler:

✓ 5 yıldızlı kaya otelde 2 gece 3 gün konaklama

✓ Kuzey Kapadokya Turu (sabah 9:30 başlar akşam 16:30 biter)

✓ Güney Kapadokya Turu (sabah 9:30 başlar akşam 16:30 biter)

✓ Profesyonel rehberlik hizmeti

✓ Müze ve ören yeri giriş bilet ücretleri

✓ Kahvaltılar

✓ Öğle yemekleri (Açık büfe)

✓ Akşam yemekleri (Açık büfe)

✓ Tüm transferler

✓ Günlük turlarımız bakanlık kokartlı profesyonel rehberimiz eşliğinde maksimum 15 kişilik klimalı lüks aracımızla düzenlemekteyiz.

✓ Turlarımızı yılın her günü düzenlemekteyiz

Hariç olan hizmetler:

-Bölgemize ulaşım (Uçak bileti vs.)

Video bulunmamaktadır.