149TL
189TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Beylikdüzü / İstanbul
Tur Programı
Bursa Tirilye Mudanya
Konaklama
Günübirlik
Rehber
Var
Restorant
Var
Ücretli Aktiviteler
Kişisel harcamalar
Ücretsiz Aktiviteler
Kahvaltı , Öğle Yemeği, Ulaşım rehberlik Hizmeti
Kampanyalar
% 34
Taşıt / Vasıta
Var
Seyahat Sigortası
-
Eğlence Dolu Seyahatler.. Günübirlik Turlar, Hafta Sonu Turları, Konaklamalı Turlar, Okul Turları,Tatil Organizasyonlari, Özlediğin Tatil, Düşlediğin Gibi
Daha Fazlası
www.tatileozlem.com
Cep
0 (549) 549-3877
İş
0 (850) 304-5000
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

TİRİLYE - MUDANYA - CUMALIKIZIK - SAİTABAT ŞELALESİ

HER HAFTASONU CUMARTESİ - PAZAR KESİN KALKIŞLISABAH KAHVALTI PAKETİ
ÇİPURA - LEVREK veya KÖFTEBU TURUMUZDA EK ÜCRET BULUNMAMAKTADIR.

NOT: BU PROGRAM SINIRLI SAYIDA KONTEJAN İÇİN GEÇERLİDİR.

ÖZEL KALKIŞ GÜNLERİ
30.08.2016

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ HERGÜN KALKIŞLI
KURBAN BAYRAMI TATİLİ HERGÜN KALKIŞLI
ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI
05:30 --  Beylikdüzü Migros
06:00 -- İncirli Metrobüs Boyner Önü
06:30 -- Beşiktaş Yıldız Camii Önü
07:00 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:15 -- Kartal Köprüsü
07:30 -- Çayırova Mc Donald's Önü

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Belirtilen Buluşma Noktalarından Hareket ile Eskihisar - Topçular Feribotunu Kullanarak İlk Durağımız Saitabat Şelalesidir.
Saitabat Şelalesi, Uludağ’dan gelen suların aşağı akmasıyla oluşmaktadır. Şelale bir kanyondan dökülmektedir. Köylüler tarafından Güvercinlik adıyla da anılan şelalenin aktığı kanyonda,  suyunun debisine rağmen sert kayalar yer almaktadır.
Osmanlılar’ın Bursa’da ilk yerleştikleri bölgelerden olan, Uludağ’ın kuzeyindeki dik etekler ile vadiler arasında kalan “ KIZIK “ köylerinden Cumalıkızık Köyü'ne gidiyoruz.
Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz.
Cumalıkızık Köyünde  Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi'ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı'ndan geçmeyi deneyeceğiz.
Cumalıkızık gezimizden sonra Bursa’nın en iyi korunmuş ilçelerinden Mudanya’ya doğru yola çıkıyoruz.
Mudanya’da Osmanlı evlerinin en güzel örneklerini görüyoruz. Bu evlere örnek olarak Mudanya Mütareke Evi Müzesi’ni söyleyebiliriz.
Türk - Yunan savaşına son veren ateşkes anlaşmasının yapıldığı yalıdır bu yalıyı gezdikten sonra 780 – 797 yılları arasında Bizans İmp. Konstantinos Döneminde yapılmış Kumkaya Kilisesi’ni geziyoruz.
Daha sonra balık restoranlarıyla ünlü Mudanya da Ablanın Yeri Restorantta Meşhur Çipura Levrek Veya Karadeniz Hamsisinden oluşan balık menümüzü alıyoruz.
Buradan Mudanya’ nın yazlık yerlerinden ve kiliseleriyle ünlü ve birçok yerli diziye ev sahipliği yapmış Trilye‘ye varıyoruz.
Tirilye bucağı, Mudanya ilçesinin batısında ve Marmara Denizi kıyısındadır.
Hoş bir havası vardır.Kasabada bir Cami-i şerif, bir İslam ve iki Hristiyan ilkokulu, yedi kilise ile eski eser niteliğinde üç manastır vardır.
Kemerli denen kilisenin iç bölmelerinde bazı eski eserler bulunmaktadır. Başlıca üretimi zeytin, koza ve ev içi imalat sanayinden olarak çeşitli oda dokumalarından oluşmaktadır.
Zeytin ürünü Doğu Rumeli ve Karadeniz kıyıları ile İskenderiye dolaylarına gönderilmektedir.
Trilye mükemmel mimarisi ve Deli Kızın Evi ziyareti sonrasında Vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz.
Bir Sonraki  Tatile Özlem seyahatinizde buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüx otobüslerle ulaşım
Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti
Ferdi Kaza Ve Mali Mesuliyet Sigortası
Milli Park giriş Ücreti
Öğlen Yemeği
Sabah Kahvaltısı (lunch box)
Rehberlik hizmeti

ÖĞLEN YEMEĞİ
Çorba
Meşhur Çipura - Levrek veya Köfte
Mevsim Salatası
Meşrubat
Helva
Çay


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ DETAYLAR
Turumuzda 0-6 yaş ücretsiz olup koltuk istenmesi halinde tam ücret ödenir.

NOT:  Bayram periyodunda 10 TL ' lik fiyat farkı uygulanır.

İADE VE DEĞİŞİKLİK

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar ve da günübirlik turlar da 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Video bulunmamaktadır.
Harita bulunmamaktadır.