1.500TL
1.850TL
AKTİVİTE ÖZELLİKLERİ
Yer
Merkez / Nevşehir
Süre
-
Yer
-
Kişi
0
Başlangıç
-
Bitiş
-
Uçuş Yüksekliği
-
Uçuş Tipi
Standart Uçuş
Konaklama
TAŞ OTEL
Restorant
Var
AgamiTour Agency Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.Faaliyetlerimiz arasında; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel hizmetleri, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti ve uçak bileti satışları bulunmaktadır. Şirket Amacı; Kaliteli ve dürüst hizmet için mutlak müşteri memnuniyetidir.Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Vizyonumuz;”Tur deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, turizm dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider Seyahat Acentası olmak.” Şirket Değerlerimiz; – Yenilikçi – Adil – Pozitif – Müşteri Odaklı – Tutkulu Çalışma Prensiplerimiz; Kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırız, Gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız, Kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve ahlaki değerler çerçevesinde yürütürüz, Maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırız, Rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyiz, Hızlı hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederiz, Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz.
Daha Fazlası
www.agamitour.com
Cep
0 (532) 330-7338
İş
0 (384) 219-2939
Tüm İlanlar İlan Sahibine Soru Sor

Şehirden uzak… Doğal güzellikleri keşfederken hayal et kendini… Güne yaşadığın yerde uyandın, sonra bir bakmışsın Kapadokya’dasın. Nasıl mı? Bu 1 günlük tur ile bambaşka bir demeyim, bambaşka bir yer Kapadokya işte karşında! Üstelikte bir turdan fazlası, eğlence, balon turu ne ararsan bu pakette! Görenleri büyüleyen, akıllardan çıkmayan Kapadokya ve Peribacaları’nın eşsiz güzelliklerini balonda seyretmekte ayrı bir güzellik olsa gerek…

Agami Tour’dan  özel indirimle;

Balon Turu + 1 Gece Konaklama 1800TL yerine 1500 TL!

Konaklama Uçhisar bölgesinde müsaitliğe göre Cave Otel’de veya Taş Otel’de olacaktır.

AGAMI TOUR - TUR PROGRAMLARINI ANLATIYOR…

Kapadokya Turunda Neler Yapılır?

Kapadokya Turu’nda gezip keşfedebileceğiniz çok sayıda yer mevcut. Göreme, Uçhisar, Cavusin, Zelve, Avanos, Devrent vadisi gibi yerlerde kiliseler, vadiler, kaya evler ve vadilerde panoramik seyir yapılır. Uçhisar kalesi Kapadokya’nın zirvesi olup devasa büyüklüğü ile de en büyük kaya oluşumudur. Uçhisar da Kayalara oyulan evler ve güvercinlikler yörenin en güzel yapılarıdır. Göreme Açık Hava Müzesi’nde kaya bloklarının içerisinde göreceğiniz kiliseler, şapeller, yemekhaneler ve oturma alanları mevcuttur. Bu müzede Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise ve Tokalı Kilise gibi çok sayıda yapıyı görmek mümkün. Avanos’ta Hititler’den beri çarkla çanak-çömlek yapıldığı bilinmektedir. Avanos’ta bulunan çömlekçileri ziyaret edip, cilalı taş devrinden bu yana aynı tekniğin izlendiği çömlek yapımını deneyebilirsiniz. Eskiden ‘Rahipler Vadisi’ bugün ‘Paşabağı‘ olarak adlandırılan bu alan, kendine özgü peri bacalarıyla dolu. Devrentvadisi diğer ismiyle Hayal Vadisi olan bu bölge de çok ilginç kaya parçalarını görebilirsiniz. Ürgüp içerisinde yapabileceğiniz panoramik tur sonrasında şarap mahzenlerini ziyaret edebilirsiniz. Kapadokya turu gezi esnasında yepyeni bilgiler edinmenin yanında, eşsiz güzelliklerle karşılaşıp büyüleneceksiniz.

KAPADOKYA TURU DESTİNASYON:

– Hareket Zamanı 09:30

– Uçhisar Kalesi

– Göreme Açık Hava Müzesi

– Avanos

– Öğle Yemeği

– Paşabağı

– Devrent Vadisi

– Ürgüp Üç Güzeller

– Dönüş Zamanı 17:30

 

KAPADOKYA TURU ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

– Profesyonel Rehber

– Öğle Yemeği

– Müze Ücretleri

 

Video bulunmamaktadır.